з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Як заощадити на оренді авто

Як заощадити на оренді авто

Ангеліна Перетятько
Операційний менеджер

Відмова від туристичних пакетів і самостійний відпочинок стають все більш популярними. Приємно відчувати себе абсолютно вільним, маючи можливість приймати рішення, не відштовхуючись від планів групи. Однак для повної незалежності громадський транспорт не підходить, а щоденні поїздки на таксі можуть значно відбитися на будь-якому бюджеті. Тому багато хто звертає увагу на оренду автомобіля.

Хоч відпустка – це час веселощів і відпочинку, де багато хто перестає замислюватися про витрачені кошти, але все ж розумна економія є основою будь-якого достатку. А якщо ви берете машину напрокат для відрядження, то раціональне використання коштів не менш важливе, адже часто йдеться про гроші компанії.

Економія на оренді авто

Як же взяти в оренду сучасний, зручний і стильний автомобіль, не витративши на це купу грошей? Пропонуємо кілька порад для ефективної економії!

 • Своєчасність. Щоб взяти в оренду автомобіль за приємною ціною, його бажано бронювати заздалегідь. Це дозволить отримати знижку, а також вбереже вас від ситуацій, коли вартість машини змінюється у бік зростання за дні або тижні очікування. До того ж раннє бронювання дасть вам можливість обрати саме той автомобіль, який влаштує за всіма показниками. У разі ж оренди «на місці» часто доводиться брати те, що є в наявності на даний момент. А якщо мова йде про закордонну поїздку, то при бронюванні ви відразу дізнаєтеся перелік документів, необхідних для оформлення прокату, і встигнете їх підготувати.
 • Грамотно обирайте термін оренди. Багато прокатних компаній, включно з нашою, знижують вартість за добу за умови тривалого користування орендним авто. При цьому може вийти так, що 3 дні прокату коштують дорожче, ніж 4, а 9 днів – дорожче, ніж 10. Тому, бронюючи автомобіль, прорахуйте заздалегідь усі варіанти: можливо, оплатити зайвий день прокату буде вигідніше, ніж взяти машину рівно на той період, на який вона потрібна.
 • Розмір важливий. Габаритні ТЗ далеко не завжди коштують дорожче в прокаті, але вони споживають набагато більше палива й можуть влетіти вам у копійку. Якщо ви, вирушаючи в подорож, берете з собою не дуже багато багажу, то краще зупинити свій вибір на невеликій машині.
 • Бензин або дизель? Зверніть увагу на дизельні автомобілі: їх прокат буде дорожчим, але палива вони споживають менше. Це буде вигідно для далеких подорожей. Якщо ж ви не збираєтеся їздити багато, то, швидше за все, бензинове авто виявиться кращим. Спробуйте оцінити, скільки грошей у вас піде на дизель або бензин: у цьому вам допоможуть таблиці на сторінках наших каталогів, наприклад, прокату авто у Львові та в Одесі.
 • Два водія краще. У будь-якій подорожі найбільше цінується кількість пройдених кілометрів. Щоб мати можливість милуватися краєвидами з вікна, краще мати в машині кілька водіїв, які могли б змінювати один одного за необхідності. Тому, укладаючи договір оренди, варто одразу ж вписати до нього всіх можливих водіїв, щоб уникнути проблем у випадку виникнення страхових ситуацій. У компанії 7Cars така опція безкоштовна!
 • Страхування. Як не дивно, на цьому важливому пункті теж можна заощадити. Для початку варто дізнатися у своїй страховій компанії, чи можна розширити їхні послуги на орендований транспорт. За кордоном страховка також може бути вами вже сплачена, наприклад, разом із туристичними зборами. А якщо ви оформляєте страхування в прокатної компанії, то уважно вивчайте всі умови, щоб згодом уникнути неприємних моментів.
 • Оплата картою. При чому бажано не дебетовою, а саме кредитною. Вся справа у тому, що розмір франшизи, яка заморожується на вашому рахунку на випадок штрафних санкцій, залежить від типу банківської карти. На накопичувальній картці розмір цієї суми часто буває дещо більшим, ніж на кредитній.
 • Краще повний бак. Прокатні компанії зазвичай вимагають повернути авто з повним запасом палива. Тому стежте за тим, щоб автомобіль подавався також повністю заправленим, щоб потім не переплачувати за дозаправку.
 • Додатковий сервіс. Якщо вам необхідний навігатор, багажний бокс або дитяче крісло в автомобіль, то зверніть увагу, чи пропонує компанія таке обладнання і на яких умовах. У 7Cars, якщо ви бронюєте авто заздалегідь, прокат додаткового обладнання надається безкоштовно!
 • Краще спитати. Вибираючи відповідну компанію для співпраці, уважно аналізуйте пропозиції на ринку і не втрачайте можливості уточнити інформацію про знижки та акції.
 • Уважний огляд. Це правило діє за будь-якого оформлення авто в прокат. Необхідно особисто переконатися, що орендований ТЗ повністю відповідає тому, що прописано в договорі. Кожне невраховане пошкодження може пізніше обернутися для вас додатковими витратами.
 • Чесне повернення. Щоб уникнути переплат, потрібно строго дотримуватися правил прокатної компанії щодо повернення орендованого авто.

Таким чином, з огляду на всі перераховані пункти при оренді транспорту, ви зможете заощадити не лише час і нерви, а й фінанси у будь-якій подорожі!

Залишити відгук