X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 28.2 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А

  Львів

  Аеропорт "Львів"
  1$ = 28.2 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ от 15$ до 45$
  Середній от 25$ до 70$
  Бізнес от 35$ до 90$
  Преміум от 85$ до 600$
  Позашляховик от 36$ до 500$
  Мінівен от 33$ до 280$
  Економ от 15$ до 45$
  Середній от 25$ до 70$
  Бізнес от 35$ до 90$
  Преміум от 85$ до 600$
  Позашляховик от 36$ до 500$
  Мінівен от 33$ до 280$

  Прокат авто без застави

  Оренда авто без застави в Києві як спосіб знизити витрати

  Послуга прокату легкового транспорту набирає в Україні все більшої популярності. Короткострокова оренда авто без застави в Києві є зручною для жителів та гостей міста та дозволяє мати у своєму розпорядженні сучасний засіб пересування на дуже вигідних умовах. Страховий депозит, що його має внести клієнт, передбачений для компенсації витрат компанії на ремонт у разі пошкодження машини.прокат внедорожника киев

  Сума застави визначається класом авто, що орендується, та коливається в межах від 300 до 3500 доларів США. Ці гроші повертаються орендатору, якщо транспортний засіб не було пошкоджено. З іншого боку, страховий депозит суттєво знижує ризики обох сторін.

  Орендатор звільняється від необхідності компенсувати завдану шкоду, якщо він сумлінно виконує умови підписаного договору. Він зобов’язаний невідкладно викликати поліцію та страхового комісара, а також повідомити компанію про те, що сталося. Зробити це можна, звернувшись до нашого кол-центру за контактним телефоном.

  Можливості зниження розміру застави

  Прокат Авто без Залога в КиевеНаша компанія пропонує вигідні умови оренди легкової машини в столиці. Прокат авто в Києві дешево без застави передбачає придбання недорогого додаткового страхування. Це дозволяє знизити розмір франшизи для авто будь-якого класу у кілька разів. Таке страхування діє в наступних випадках:

  Наша компанія надає оренду машин без застави з додатковим страхуванням за наступних умов:

  1. Водій досяг 25-річного віку та має досвід керування машиною даної категорії не менше 5 років.
  2. Компанію та поліцію було повідомлено про ДТП не пізніш як упродовж 60 хвилин після настання події.
  3. Кермувати машиною має орендатор.

  Додаткове страхування оформлюється лише якщо термін оренди перевищує три доби. Послуга авто напрокат в Києві без застави надається усім громадянам України та іноземцям, що мають дійсне посвідчення та відповідають вказаним вище вимогам. При застосуванні додаткового страхування, сума застави зменшується в 5 разів. Таким чином, відповідальність клієнта також зменшується в 5 разів. Окрім того, для користувача не передбачені штрафні санкції на випадок угону або повного знищення авто, а це – 10% від вартості машини. Головне правило додаткового страхування – повідомити нас про те, що трапилося, упродовж 30 хвилин, викликати поліцію та діяти у відповідності до наших рекомендацій.

  Особливості додаткового страхування орендованої машини

  1. Загублення щіток склоочисників.
  2. Пошкодження шин, колісних дисків та декоративних ковпаків.
  3. Вживання водієм спиртних напоїв або наркотиків та кермування під їх впливом.
  4. Використання машини для участі в перегонах (street racing) та спортивних змаганнях, або інші дії, що не передбачені договором.
  5. Пошкодження елементів салону або їх забруднення, що потребує хімчистки.
  6. Поламка двигуна, трансмісії, ходової частини або підвіски з вини клієнта.

  Пропонуємо ознайомитися з відео про те, як взяти авто в оренду в Україні (рос. мова):

  Оренда автомобіля без застави з додатковим страхуванням в столиці – найкраще рішення, що дозволяє суттєво знизити ваші витрати. Дізнатися більше про можливість укладання договору та вартість цієї послуги ви можете у працівників нашої компанії.