з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Прокат авто на добу

Оренда машини на добу – це зручна послуга від компанії 7Cars, одного з лідерів українського ринку автопрокату. Ми цінуємо комфорт наших клієнтів, тому пропонуємо взяти в оренду транспортний засіб на будь-який необхідний вам термін від одного дня. Представництва компанії працюють у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові.

Умови видачі авто на прокат на одну добу

Багато сервісів прокату відмовляються видавати автомобіль клієнтам на один день, мотивуючи це тим, що така послуга нерентабельна: вона не покриває можливих збитків, які може понести компанія через резервації автомобіля. Мінімальний термін оренди в таких фірмах стартує від 2 днів.

Однак, ми в 7Cars знайшли рішення цієї проблеми. Для прокату авто на 1 добу ми пропонуємо спеціальні вимоги, які дозволяють нам і на далі радувати клієнтів відмінним сервісом навіть на такий короткий термін.

Умови оренди автомобіля на добу в нашій компанії:

 • під час оренди авто на один день до тарифу застосовується коефіцієнт 1,25 (тобто ціна буде на 25% вище стандартної);
 • видача і прийом автомобіля в оренду на добу відбувається тільки в робочий час з 9:30 до 18:00;
 • авто на одну добу видається тільки з понеділка по четвер. У інші дні мінімальне замовлення – дві доби;
 • бронювання автомобіля на прокат на добу приймається за день до дати оренди;
 • бронювання діє не на конкретну модель, а тільки на клас авто (економ, середній, бізнес, преміум, мінівен або позашляховик). Каталоги моделей цих класів ви можете подивитися, перейшовши за посиланнями вгорі сайту;
 • підтвердження бронювання здійснюється тільки після отримання сканів (фотографій) документів орендаря на e-mail (info@7cars.com.ua).

Як замовити автомобіль на добу?

Бронювання машин проводиться в режимі онлайн або за телефоном, вказаним на сайті. Ви також можете замовити зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку зліва, або написати на електронну пошту info@7cars.com.ua.

Для інформування клієнтів та надання консультацій співробітники call-центру працюють цілодобово. Консультанти компанії із задоволенням допоможуть обрати модель, відштовхуючись від ваших побажань. Оплата оренди приймається готівкою, а також картами MasterCard або Visa.

Переваги співпраці з нами

 • Демократичні ціни.
 • Лояльні вимоги до оформлення документації.
 • Страховка за КАСКО і ОСАГО.
 • Широкий асортимент авто: ми пропонуємо в оренду моделі різних марок і класів (наприклад, недорогі авто економ-класу або позашляховики).
 • Гарантія технічної справності машин: усі вони проходять регулярне обслуговування.
 • Швидка заміна авто в разі поломки.
 • Можливість сплатити додаткове страхування, щоб підвищити рівень захисту клієнта під час дії договору.

Навіщо орендувати машину на один день

Багато жителів великих міст сьогодні відмовляються від покупки автомобіля, щоб не обтяжувати себе витратами на його утримання. Якщо особистий транспорт вам необхідний далеко не кожен день, то прокат авто – це раціональний спосіб вирішення проблеми пересування по місту. Співпраця з нами дозволить досягти цілей в умовах мегаполісу й зберегти мобільність у важливий для вас момент.

Автомобіль на добу може знадобитися, щоб дістатися до бізнес-зустрічі або влаштувати романтичний вечір для близької людини. Туристи часто користуються нашим автопарком, щоб познайомитися з усіма головними визначними пам’ятками столиці за короткий термін.

Також прокат авто на день може стати відмінним вибором, якщо ви хочете провести екскурсію для гостей міста або порадувати сім’ю поїздкою на природу у вихідний. У цьому випадку радимо звернути увагу на оренду мінівенів, мікроавтобусів або автобусів.