з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Оренда авто з виїздом за кордон в Україні від компанії 7Cars

Економ- або середній клас
4 500 грн
Додатковий платіж за авто з можливістю виїзду за кордон становить 4 500 грн

Є можливість оплатити пакет
безлімітного пробігу!
Бізнес-класс, кросовер або мінівен
6 500 грн
Додатковий платіж за авто з можливістю виїзду за кордон становить 6 500 грн

Є можливість оплатити пакет
безлімітного пробігу!

Ви плануєте подорож за межі України й хочете провести її з максимальним комфортом? Чи незабаром у вас відбудеться відрядження, ділова поїздка за кордон? У такому випадку прокат автомобіля – чудовий вибір для вас. Компанія 7Cars надає послугу оренди авто з виїздом за кордон одразу в чотирьох українських містах: у Києві, Львові, Одесі та Дніпрі.

Як оформити прокат з правом виїзду за кордон

Автомобіль надається на наступних умовах:

 • водієві не молодше 25 років із досвідом водіння не менше 5 років;
 • додатковий платіж за авто економ- або середнього класу з можливістю виїзду за кордон становить 4500 грн, а за машину бізнес-класу, позашляховик або мікроавтобус – 6500 грн. Ці тарифи застосовуються на період оренди до одного місяця (до 30 діб). У разі замовлення послуги на період більше місяця (від 30 діб) тариф збільшується на суму, кратну такій за один місяць. Наприклад, при оренді на період 45 днів вартість пакета буде становить 9000 грн або 13000 грн відповідно;
 • знижки та акції на прокат авто з виїздом за кордон не розповсюджуються;
 • компанія 7Cars подбала про те, щоб ціна прокату автомобіля не змінювалася! Застава за автомобіль при виїзді за кордон більше стандартної на 50% і сплачується лише в готівковій формі; але варто розуміти, що ця сума має страхувальний характер і буде повернута вам за відсутності форс-мажорів;
 • ліміт пробігу складає 350 км за 24 години. Прорахунок зробить для вас менеджер, враховуючи весь період оренди. Є можливість оплатити безлімітний пакет пробігу;
 • у нашій компанії можна оформити прокат авто з виїздом до Європи. Просимо звернути увагу, що виїзд у країни СНД (у т.ч. Молдову, Придністров’я, РФ, Білорусь) на наших авто заборонений.

Що ви отримуєте для виїзду за кордон

 • Нову машину не старшу 2016-го року випуску будь-якого класу на ваш вибір.
 • Страховку КАСКО, яка враховує майбутню подорож за кордон. Просимо враховувати, що, у зв’язку зі сформованою ситуацією на страховому ринку України, ризик викрадення при виїзді за кордон не страхується.
 • «Зелену карту», ​​оформлену у відповідності з усіма бюрократичними вимогами.
 • Універсальний автомобільний набір, підібраний для подорожі саме в країни європейської юрисдикції. У нього входить все, що може знадобитися в дорозі: повністю укомплектована аптечка, лампи ближнього світла, габаритні та стоп-сигнальні, надійний буксирувальний трос, знак вимушеної зупинки.

Також ми пропонуємо:

 • повну підтримку менеджера компанії 7Cars, який допоможе вибрати машину, проконсультує стосовно всіх деталей оформлення оренди, підготує необхідні папери;
 • Асістант-сервіс – супровід, доступний у режимі 24/7. Будь-яка ситуація на дорозі в Україні або за кордоном не стане перешкодою для вашої подорожі – менеджер компанії підкаже рішення й подбає про те, щоб поїздка принесла вам мінімум клопоту.

Поради для поїздки за кордон на авто

 • У європейських країнах серйозно ставляться до дотримання швидкісного режиму: за перевищення швидкості можна отримати суттєвий штраф.
 • Не використовуйте радар-детектори або антирадари, які створюють перешкоди для пристроїв поліцейських. У більшості країн Європи їх застосування заборонене й суворо карається.
 • Якщо ви подорожуєте з дитиною, не забудьте взяти разом з автомобілем напрокат спеціальне дитяче крісло. Це не тільки питання безпеки малюка: у Євросоюзі діють серйозні штрафи за відсутність цієї деталі.
 • Уточнюйте правила дорожнього руху тієї країни, яку збираєтеся відвідати. Зокрема, у деяких державах вимагають, щоб фари ближнього світла були ввімкнені на дорозі в будь-який час року.

Незалежно від міста видачі, компанія 7Cars гарантує єдині стандарти надання послуг і якості наданого автопарку. Ми стежимо за технічним станом наших автомобілів, їх зовнішнім виглядом, відповідністю найсуворішим євростандартам. Щоб поїздка стала комфортною, звертайтеся в 7Cars!