з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід до кабінету
UA
USD
1 USD = 40.20 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Прокат вантажних і комерційних автомобілів

Новинка!
Новинка!
Новинка!

Потреба в повноцінному вантажному автомобілі чи невеликому фургоні може виникнути з різних причин: як особистих (переїзд, транспортування меблів, побутової техніки тощо), так і пов’язаних із бізнесом (перевезення вантажів для потреб компанії). Купівля та обслуговування місткої вантажівки – задоволення не з дешевих, а значить, досить невигідне, якщо такий транспорт вам необхідний не кожного дня. У цьому випадку на допомогу прийде послуга оренди вантажних авто, яку ви зможете замовити в компанії 7Cars.

Умови оренди вантажного транспорту

Ми пропонуємо оренду вантажних авто як з водієм, так і без нього, для фізичних і юридичних осіб, а також на невеликий або тривалий період.

Оренда без водія

Щоб взяти напрокат вантажний автомобіль без водія, орендар повинен:

 • пред’явити водійські права категорії C (для автомобілів із дозволеною максимальною масою понад 7500 кг) або C1 (якщо дозволена максимальна маса авто становить від 3500 до 7500 кг);
 • мати при собі посвідчення особи (паспорт) та ідентифікаційний код;
 • бути не молодше 25 років, а також мати 5 або більше років водійського стажу.

Якщо орендарем є юридична особа, то необхідно надати реєстраційні документи підприємства. Після укладення договору автомобілем зможе керувати будь-який співробітник вашої компанії, за умови, що він відповідає зазначеним вище вимогам.

Прокат із водієм

Якщо у вас немає необхідної категорії водійських прав для керування вантажним транспортом, недостатньо водійського досвіду, або ви просто хочете позбавити себе від зайвих турбот, то завжди можна орендувати вантажний автомобіль із послугами водія. У цьому випадку вам не потрібно надавати водійське посвідчення. Усі турботи з заправки, обслуговування автомобіля, вибору маршруту візьме на себе кваліфікований водій компанії 7Cars.

Довгострокова оренда вантажних авто

Орендувати вантажний автомобіль у нашій компанії можна як на декілька днів, так і на тривалий термін: для бізнесу це часто виявляється вигідніше, ніж витрачатися на утримання власного автопарку. До того ж, чим більший період оренди, тим меншим буде тариф за кожну добу користування машиною.

Які вантажні та комерційні автомобілі можна орендувати у нас?

До послуг наших клієнтів – машини різної вантажопідйомності з різним об’ємом багажного відсіку, включаючи вантажні мікроавтобуси та фургони. Забронювати їх можна за телефонами, вказаними вгорі сторінки. Інформація про моделі авто, а також ціни представлені нижче.

Технічні характеристики автомобілів

Модель автоДвигунКоробка передачОб’єм вантажного відсікуМакс. вантажопідйомність
Renault Dokker Van1,5 л, дизельний, 90 к.с.Механічна3300 л750 кг
Renault Master2,3 л, дизельний, 125 к.с.Механічна12,3 м31,5 тони
Volkswagen Transporter KOMBI2,0 л, дизельний, 140 к.с.Механічна9,3 м31,22 тони
Mercedes Atego 8154,25 л, дизельний, 150 к.с.Механічна35 м36 тон

Ціни на оренду вантажних авто без водія (у доларах за 1 добу прокату)

Автомобіль1-3 дні4-9 днів10-29 днів30+ днівСума застави
Renault Dokker Van60555045500
Renault Master958575651000
Volkswagen Transporter KOMBI958575651000
Mercedes Atego 8151009585751200

Як оплатити прокат вантажного авто?

Ми приймаємо оплату як готівкою, так і в безготівковій формі: картами Visa, MasterCard або за переказом на наш рахунок (з ПДВ або без нього).

Враховуйте, що при оренді вантажівок, як і будь-якого іншого транспорту, вам потрібно буде залишити заставу. Величина застави для кожної моделі авто вказана у таблиці вище. Якщо ви зробили оплату банківською карткою, то заставна сума блокується на вашому рахунку. При поверненні авто блокування коштів знімається.

Переваги співпраці з нами

 • Усі автомобілі компанії 7Cars знаходяться у відмінному стані: регулярно проходять техогляд, профілактичне обслуговування та ремонт. Вони надаються клієнту чистими й заправленими.
 • Ми забезпечуємо цілодобову підтримку в дорозі: де б ви не знаходилися, з вами на зв’язку буде менеджер, який готовий відповісти на питання, що вас цікавлять, і надати необхідну допомогу, у тому числі в аварійних ситуаціях.
 • Вантажівку можна забронювати заздалегідь за телефоном, вказаним у шапці сайту. За необхідності ми також зможемо забезпечити подачу авто за потрібною вам адресою.

Потрібна консультація? Замовте зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку зліва: наші менеджери обов’язково вам допоможуть!