X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Ім'я*:
  Телефон*:
  Коментар:

  Раннє бронювання

  7cars banner2

  Підготовка до майбутньої поїздки, події, подорожі, відрядження – це не тільки замовлення номера в готелі, упаковка валіз або продумування маршруту. 7Cars надає послугу попереднього бронювання – чудову можливість вигідно оплатити орендований автомобіль із суттєвою знижкою. Подібна завбачливість не тільки позбавить вас від додаткових турбот напередодні, але й заощадить гроші!

  Низькі ціни шукає кожен клієнт – це нормальна та похвальна практика. Найскладніше, однак, відшукати якісний товар за прийнятні гроші. Раннє бронювання – це найкращий спосіб отримати прокат авто в Києві дешево з повним збереженням першокласної якості наданої послуги. При оформленні броні заздалегідь ви отримуєте найвигідніші ціни на орендовані машини в Україні.

  Переваги раннього бронювання в 7Cars

  1. Економія до 15% (!) від загальної вартості прокату машини.
  2. Можливість вибрати саме той автомобіль, який вам потрібен. Замовляючи авто заздалегідь, немає небезпеки, що відповідний вам клас машин вже в чужих руках.
  3. Спокій та впевненість – авто вже заброньовано, на цей рахунок можна не турбуватися!

  Європейська практика оплачувати послуги заздалегідь тепер на повну потужність працює і у нас – компанія 7Cars прагне максимально задовольнити запити клієнтів. Замовляйте швидко та надійно не тільки столики в ресторанах або номери в готелях, але й машини!

  Як оформити прокат зі знижкою

  Оформити бронь заздалегідь дуже просто:

  – вибираєте вподобану автівку серед великого автопарку 7 Cars;

  – в залежності від термінів і виду оренди менеджер прорахує вашу знижку;

  – зверніть увагу на те, що замовлення оформляється не менше ніж за 1 місяць до передбачуваної дати старту оренди;

  – 100% вартості оренди оплачується в момент бронювання;

  – в разі відмови від послуг, штраф за відміну бронювання – 30% від вартості оплаченої суми;

  – резервується конкретний автомобіль, але у компанії залишається право змінити модель авто, залишаючись при цьому в рамках побажань клієнта та обраного класу машини.

  Попередня оренда авто доступна як в Києві, так і у Львові, Одесі та Дніпрі. У кожному з наших офісів – приємне обслуговування, великий вибір автомобілів, різноманітний спектр послуг. 7Cars – це не тільки першокласні машини і сервіс, а й завжди вигідні пропозиції, що дозволяють економити час і гроші! Чекаємо на ваші заявки!


  Онлайн підбір авто в прокат