з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід до кабінету
UA
USD
1 USD = 40.20 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Раннє бронювання

Знижки на раннє бронювання авто

Підготовка до майбутньої поїздки, події, подорожі, відрядження – це не тільки замовлення номера в готелі, пакування валіз або продумування маршруту. 7Cars надає послугу попереднього бронювання – чудову можливість вигідно оплатити орендований автомобіль із суттєвою знижкою. Подібна завбачливість не лише позбавить вас від додаткових турбот напередодні, але й заощадить гроші!

Низькі ціни шукає кожен клієнт – це нормальна та похвальна практика. Найскладніше, однак, відшукати якісний товар за прийнятні гроші. Раннє бронювання – це найкращий спосіб отримати прокат авто в Києві дешево з повним збереженням першокласної якості наданої послуги. При оформленні броні заздалегідь ви отримуєте найвигідніші ціни на орендовані машини в Україні.

Переваги раннього бронювання в 7Cars

 1. Економія до 15% (!) від загальної вартості прокату машини.
 2. Можливість вибрати саме той автомобіль, який вам потрібен. Замовляючи авто заздалегідь, ви уникаєте небезпеки, що потрібний вам клас машин вже в чужих руках.
 3. Спокій та впевненість – авто вже заброньовано, на цей рахунок можна не турбуватися!

Європейська практика оплачувати послуги заздалегідь тепер на повну потужність працює і у нас – компанія 7Cars прагне максимально задовольнити запити клієнтів. Замовляйте швидко та надійно не тільки столики в ресторанах або номери в готелях, але й машини!

Як оформити прокат зі знижкою

Оформити бронь заздалегідь дуже просто:

 • обираєте автівку серед великого автопарку 7Cars;
 • залежно від термінів і виду оренди менеджер прорахує вашу знижку;
 • зверніть увагу на те, що замовлення оформляється не менше ніж за 1 місяць до передбачуваної дати старту оренди;
 • 100% вартості оренди оплачується в момент бронювання;
 • у разі відмови від послуг, штраф за відміну бронювання – 30% від вартості оплаченої суми;
 • резервується конкретний автомобіль, але у компанії залишається право змінити модель авто, залишаючись при цьому в рамках побажань клієнта та обраного класу машини.

Попередня оренда авто доступна як в Києві, так і у Львові, Одесі та Дніпрі. У кожному з наших офісів – приємне обслуговування, великий вибір автомобілів, різноманітний спектр послуг. 7Cars – це не тільки першокласні машини і сервіс, а й завжди вигідні пропозиції, що дозволяють економити час і гроші! Чекаємо на ваші заявки!