X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 28,7 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 28,7 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Професійний підбір автомобіля

  Купівля машини – відповідальний крок, значуща подія в житті. Як не помилитися з вибором: придбати справний автомобіль, «не битий, не фарбований», без неприємних технічних сюрпризів, які з часом проявляться? Як переконатися, що заявлений пробіг автомобіля відповідає реальному, а машина не значиться в базах угону або арешту?

  Є гарне рішення: скористатися послугою експертного підбору автомобіля в 7Cars! Професіонали виконають для вас скрупульозний автопідбір «під ключ», і ви отримаєте гарантований результат.

  Що входить у допомогу при покупці автомобіля

  Послуга автопідбору складається з цілого комплексу заходів. Щоб клієнт отримав саме ту машину, яку хоче, наші фахівці виконають таку послідовність дій:

  Ми надаємо допомогу при покупці як нових, так і уживані авто. Природно, при підборі авто з пробігом необхідно бути дуже уважним до всіх дрібниць. Тому ми проводимо ретельний виїзний огляд машини, не пропускаючи жодної деталі.

  Найпоширеніші проблеми з уживаними авто на ринку

  Чим ви ризикуєте, купуючи уживані авто самостійно?

  Чому варто звернутися до нас?

  За плечима наших експертів – тисячі виконаних автопідборів в Україні і не тільки, і кожен з них був здійснений бездоганно. Знайти на ринку старих авто хорошу машину без вад і прихованих дефектів непросто, але наші автопідбірники вміють це робити. Ще один доказ їх професіоналізму – це те, що весь парк 7Cars підібраний нашими фахівцями, і всі машини знаходяться в ідеальному стані.

  Хочете собі гарне авто, підібране експертом? Звертайтеся до нас! Телефонуйте за номером, вказаним вгорі, або зробіть замовлення зворотного дзвінка за допомогою кнопки зліва.