з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід до кабінету
UA
USD
1 USD = 38.70 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Оренда авто з правом викупу

Знижка! 15%

Оренда авто з правом викупу: вигоди, умови, нюанси

Класична оренда авто: ви берете машину напрокат на певний термін (мінімально – на добу). У 7Cars ви можете скористатися стандартним прокатом, а також узяти авто в оренду з правом викупу. Остання послуга є дуже зручною та має ряд явних переваг у порівнянні, наприклад, зі звичайним автокредитуванням.

У нашій компанії ви можете вигідно взяти авто під викуп в Києві, в Одесі, у Львові та інших обласних центрах України.

Але про все по порядку.

Як взяти авто в оренду з правом викупу

Ви берете машину напрокат, але для постійного користування. Для цього ми укладаємо договір. Ви сплачуєте оренду та одночасно користуєтеся правом викупу й вносите частинами необхідну суму, обумовлену в договорі.

Для реалізації бажаного вам знадобиться мінімальний пакет документів:

 • паспорт;
 • ІПН (ідентифікаційний код);
 • водійське посвідчення;
 • додатковий документ для посвідчення особи (наприклад, закордонний паспорт).

Ви можете скористатися послугою оренди авто з правом викупу Дніпро, Київ, Одеса та в інших містах, якщо:

 • вам вже є повних 25 років;
 • маєте водійський стаж від 5 років;
 • готові внести аванс – 30% від вартості авто, що викуповується.

Ми підписуємо з вами договір оренди та договір задатку, де детально вказані умови співпраці та графік виплати, згідно з якими ви будете регулярно (щомісяця) вносити платежі.

Вартість авто та платежі прив’язуються до курсу долара США.

Коли буде проведена остання виплата, автомобіль переоформлюється на покупця.

Якщо ваша фінансова ситуація зміниться на краще і ви захочете викупити авто достроково – зможете це зробити швидко і без проблем.

У 7Cars всі умови прозорі, будь-які приховані платежі та доплати відсутні.

У яких випадках актуальна оренда авто з правом викупу

У 7Cars взяти авто в оренду з правом викупу в Києві та інших містах України може і фізична, і юридична особа. Найчастіше послугою користуються у випадках, коли машина необхідна просто зараз, але немає можливості оплатити повну її вартість (наприклад, гроші знаходяться в обороті або вкладені в важливий контракт і т.д.). Наведемо кілька показових прикладів, коли наші клієнти брали авто під викуп:

 • Клієнт відкрив невелику кур’єрську фірму і сам розвозив вантажі. Але розширився і найняв ще одного кур’єра – знадобилася додаткова машина.
 • Клієнт не мав машини, але нарешті вирішив її придбати. Повної суми для цього у нього не було, тому вирішив взяти авто в оренду з правом викупу на 24 місяці.
 • В Одесі власник невеликої компанії вирішив поповнити свій парк в зв’язку зі збільшенням обсягу замовлень. Купити машину відразу він був не готовий, тому взяв авто в оренду з викупом протягом півроку.

Насправді подібних ситуацій та причин досить багато.

Вигоди оренди авто з викупом перед звичайним автокредитом

Головна перевага прокату машини з подальшим придбанням перед звичайним автокредитуванням складається в більш простому та швидкому оформленні. При оренді авто з викупом вам не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібно підтверджувати ідеальну кредитну історію і т.д.

Крім того, ви користуєтеся машиною відразу ж після підписання договору оренди.

Сама процедура узгодження послуги може зайняти від 2 годин до одного робочого дня.

Ще один важливий момент – ви можете орендувати з правом викупу одну машину, але протягом певного часу захотіти іншу модель. І немає проблем «переграти» та переоформити – а ось при автокредитуванні це неможливо і вплине на вашу кредитну історію.

Користуйтеся популярною послугою оренди авто з правом викупу в 7Cars – компанії, яка вже понад 10 років працює на автопрокатному ринку України! Якщо у вас є питання та уточнення – телефонуйте, наші фахівці із задоволенням проконсультують вас.