з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Оренда авто з правом викупу

Знижка! 15%

Класична оренда авто: ви берете машину напрокат на певний час (мінімально – на добу). У 7Cars ви можете скористатися як стандартним прокатом, так і замовити прокат машин з викупом. Остання послуга – дуже зручна і має низку явних переваг порівняно, наприклад, зі звичайним автокредитуванням. У нашій компанії ви можете вигідно взяти авто в оренду з правом викупу в Києві, в Одесі, у Львові та інших обласних центрах України.

Що таке оренда авто з правом викупу?

Довгострокова оренда авто з викупом (послугу іноді називають лізингом з подальшим викупом) – особлива форма придбання транспортного засобу. При такому типі угоди ви орендуєте автомобіль на певний термін, протягом якого регулярно виплачуєте орендну плату.

Місячна орендна плата при викупі передбачає погашення вартості авто рівними частинами. Після внесення останнього платежу ми ініціюємо офіційну процедуру перереєстрації та передачі права власності клієнту.

Оренда машин з правом викупу приваблива для тих, хто тимчасово не готовий повністю купувати авто, але хоче його використовувати “тут і зараз”. Замість повної вартості одразу ви вносите фіксований авансовий платіж, і після виплачуєте невеликі щомісячні суми.

Переваги оренди автомобілів під викуп

Якщо ви хочете взяти машину під викуп у надійній компанії, ви можете розраховувати на такі плюси:

 • Швидке оформлення. Мінімум документів, відсутність тривалої процедури перевірки та інших ініціатив, властивих банківському кредитуванню.
 • Відсутність зайвих довідок. Не потрібно підтверджувати дохід: достатньо внести фіксований аванс.
 • Прозорі та гнучкі умови. Фіксована плата, зрозуміла схема виплати відсоткової ставки та оплати послуги автострахування.

Це дає змогу взяти авто в оренду з подальшим викупом тим, хто бажає користуватися новим автомобілем з мінімальними початковими внесками та гнучкими умовами погашення.

Умови оренда авто під викуп від компанії 7Cars

Ви можете скористатися послугою оренди авто з правом викупу у Дніпрі, Києві, Одесі та в інших містах, якщо:

 • вам вже є повних 25 років;
 • маєте водійський стаж від 2 років;
 • готові внести аванс – 30% від вартості авто, що викуповується.

Ми підписуємо з вами договір оренди та договір застави, згідно з якими ви будете регулярно (щомісяця) вносити платежі. Вартість авто і платежі прив’язуються до курсу долара США. Коли буде проведена остання виплата, автомобіль переоформляється на покупця.

Якщо ваша фінансова ситуація зміниться на краще, і ви захочете викупити авто достроково – зможете це зробити швидко і без проблем. У 7Cars всі умови прозорі, будь-які приховані платежі та доплати відсутні.

У яких випадках актуальна оренда авто з правом викупу?

У 7Cars оренда автомобіля з правом викупу доступна в Києві та інших містах України як фізичним, так і юридичним особам. Найчастіше послугою користуються у випадках, коли машина необхідна просто зараз, але немає можливості оплатити повну її вартість (наприклад, гроші перебувають в обороті або вкладені у важливу угоду тощо). Наведемо кілька показових прикладів, коли оренда авто під викуп у Києві та інших містах особливо актуальна:

 • Клієнт відкрив невелику кур’єрську фірму і сам розвозив вантажі. Але розширився і найняв ще одного кур’єра – знадобилася додаткова машина.
 • Клієнт не мав машини, але нарешті вирішив її придбати. Повної суми для цього він не мав, тому вирішив узяти авто в оренду з правом викупу на 24 місяці.
 • В Одесі власник невеликої компанії вирішив поповнити свій парк, у зв’язку зі збільшенням обсягу замовлень. Купити машину одразу він був не готовий, тому взяв авто в оренду з викупом протягом півроку.

Оренда авто з викупом або автокредит: який варіант кращий?

Умови Оренда авто з правом викупу Автокредит
Необхідність надання довідки про доходи Ні Так
Вимога ідеальної кредитної історії Ні Так
Миттєве користування машиною після підписання договору Так Ні
Процедура погодження послуги Від 2 годин до 2 робочих днів Більш тривала
Влияние на кредитную историю при смене модели автомобиля Відсутній Можливо негативне

Оренда легкового авто з правом викупу – послуга з більш вигідними умовами та меншими вимогами. Ви можете внести невелику суму і вже користуватися транспортним засобом: без виснажливого збору довідок і доказу платоспроможності.

Як взяти авто в оренду з правом викупу: процес оформлення

Ви берете машину як напрокат, але для постійного користування. Для цього ми укладаємо договір. Тому для реалізації бажаного вам знадобиться мінімальний пакет документів:

 • паспорт;
 • ІПН (податковий номер);
 • водійське посвідчення;
 • додатковий документ для посвідчення особи (наприклад, закордонний паспорт).

Схема оформлення автомобіля в оренду під викуп виглядає так:

 • Клієнт звертається із заявкою на оренду автомобіля з правом викупу і готовністю взяти його з поетапними виплатами протягом 6-36 місяців, із внесенням першого внеску (мінімум 30%). Можна взяти автомобіль з нашого парку або ми можемо профінансувати купівлю: з умовою, що машина не старше 5 років з офіційною історією.
 • Ми проводимо скоринг клієнта за наданими документами.
 • Клієнт вносить перший внесок (мінімум 30%), оплату за КАСКО і компенсує витрати на трекер.
 • Протягом одного робочого дня ми викуповуємо автомобіль за всю суму і протягом ще одного дня реєструємо його, встановлюємо трекер і страхуємо.
 • Клієнт зобов’язаний погоджувати будь-які ремонтні роботи з нами: включно з малярно-рихтувальними та відновлювальними.

Якщо клієнт не може вносити виплати за графіком, ми вилучаємо автомобіль і реалізуємо його. Із суми продажу погашаємо залишок боргу, а також віднімаємо 3% від суми боргу як штраф. Суму, що залишилася, передаємо клієнту.

Користуйтеся популярною послугою оренди авто з правом викупу в 7Cars – наша компанії вже понад 10 років працює на автопрокатному ринку України! Якщо у вас є питання та уточнення – телефонуйте, наші фахівці із задоволенням проконсультують вас.

Популярні запитання про оренду авто з правом викупу

Чи варто брати авто під викуп?

Автомобіль під викуп - це можливість отримати машину в користування одразу, без необхідності надання додаткових документів і підтвердження доходу. Якщо у вас є сума для першого внеску, стабільний дохід для погашення щомісячних платежів і бажання мати транспортний засіб, скористайтеся цією послугою.

Чи надаєте ви підтримку під час оренди авто з правом викупу?

Ми допомагаємо клієнту з вибором автомобіля, проводимо скоринг за документами, надаємо послуги з підбору автомобіля від наших партнерів. Після вибору авто та узгодження з клієнтом ми здійснюємо його придбання, реєстрацію та страхування. Весь процес займає мінімум два робочих дні: від підписання договору до отримання клієнтом автомобіля.

Чи можливе дострокове погашення оренди з правом викупу?

Так, клієнт може достроково погасити борг після 6 місяців виплати. При добровільному достроковому погашенні після 6 місяців комісія відсутня. Раніше 6 місяців погасити борг можливо лише з комісією 2% від суми боргу.

Чи є обмеження щодо пробігу протягом терміну оренди авто з правом викупу?

Встановлено обмеження щодо пробігу не більше 60 тисяч кілометрів на рік.

Як швидко я можу отримати авто під викуп і користуватися ним?

Якщо авто передається з наявного парку, то термін становитиме до 1-го робочого дня.

Чи можливо придбати конкретне авто на ринку під послугу оренда авто під викуп?

Така можливість є, ми можемо надати послуги автопідбору, здійснити огляд авто з подальшим викупом і передачею його в користування під послугу "оренда під викуп". Авто, в такому випадку, має бути не старше 5 років з офіційною історією обслуговування.

На кого зареєстровано авто, що передається під викуп?

Авто зареєстровано на орендодавця. Після останнього платежу та успішного закриття договору - автомобіль перереєстровується на орендаря.