X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,0 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 27,0 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$

  Акції

  Компанія 7Cars вітає вас! Ми приділяємо увагу проблемам кожного клієнта! Вам потрібно швидко орендувати авто, аби з’їздити з друзями на веселу прогулянку, відпочити колективом, провести день зі своєю другою половинкою, з’їздити по робочих або особистих справах? Зазирніть у наш каталог. Якщо виявиться, що вам важко зорієнтуватися у такому великому асортименті, просто напишіть нам, і ми з радістю допоможемо. Але спочатку дізнайтеся, що ми приготували для вас на цій сторінці.

  Відмовитися від пропозицій SevenCars у сфері автопрокату – просто неможливо

  Любителі дорогих та доступних машин, ексклюзивних та «повсякденних», велетенських та не дуже! Тут ми збираємо для вас усі вигідні пропозиції – у якості подяки за те, що ви обрали для послуг з прокату нашу компанію.

  У цьому розділі ви зможете знайти інформацію про акції. Натисніть на ту, що вам сподобається, та отримайте додаткову інформацію. Ми обіцяємо регулярно поповнювати наш список пропозицій. Тим часом, пропонуємо ознайомитися з діючими акціями:

  Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо цих акцій, звертайтеся до наших операторів, і вони із задоволенням проконсультують вас. Послуги оплачуються щодобово; докладніше про це можна дізнатися на нашому сайті або у менеджерів.

  Що, окрім подяки, отримують наші клієнти?

  Кожна акція має свої нюанси, але найголовніше те, що ви отримуєте дешевий прокат автомобіля. Ви можете замовити його на день, забезпечивши себе надійним транспортним засобом, або скористатися довгостроковою послугою. Ми не обмежуємо ваш вибір та пропонуємо моделі:

  Незалежно від того, орендуєте ви дорогий мінівен або доступну модель єконом-класу, салон машини завжди буде чистим та охайним, а всі механізми та системи – у робочому стані. Ми довіряємо своїм замовникам, тому ви, якщо забажаєте, можете отримати транспортний засіб без водія, посадивши за кермо когось із своїх, або кермуючи самостійно.

  «Машина мені потрібна терміново, ще вчора. Ви допоможете?»

  Оформлення замовлення не займе багато часу, бо наші спеціалісти відрізняються високою продуктивністю. Якщо вам потрібно дуже швидко, повідомте про це від самого початку. Ми постараємося допомогти вам якнайшвидше та недорого.

  Дякуємо, що ви з нами!

  Exclusive-Weekend-Offer Тариф вихідного дня

  “Тариф вихідного дня від 7CARS” – економте з нами під час оренди будь-якого авто в Києві або у Львові! 7CARS – це компанія, в якій для кожного клієнта знайдеться потрібний автомобіль на прокат! Невеликі «скромні» машини, стильні моделі середнього класу, «величні» джипи – зверніться до нас і самі оцініть якість запропонованої техніки. Відтепер, тимчасово отримати […]

  Далее
  discount Тижні доступного прокату авто в Києві

  Вигідна пропозиція на оренду авто в Києві без водія. З повагою та вдячністю ставлячись до кожного зі своїх клієнтів, пропонуємо вашій увазі нашу дисконтну акцію «Тижні доступного прокату авто». Річ у тім, що ми щотижня оновлюємо перелік автомобілів, які ви на даний момент можете орендувати за більш доступними цінами. Бажаєте мати хороший автомобіль для роботи, […]

  Далее
  FreeDelivery Безкоштовна доставка авто

  Безкоштовна доставка авто від автопрокату 7Cars Висока якість обслуговування, оперативні відповіді на всі питання, допомога у виборі автомобіля, швидке надання транспорту на прокат, великий вибір – все це ви знайдете в нашій компанії. Крім того, ми пропонуємо клієнтам цікаві акції та великі знижки. Погляньмо на ще одну вигідну пропозицію – безкоштовна доставка авто по місту […]

  Далее