з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 39.60 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Тариф вихідного дня

7CARS – це компанія, в якій для кожного клієнта знайдеться потрібний автомобіль на прокат! Невеликі «скромні» машини, стильні моделі середнього класу, «величні» джипи – зверніться до нас і самі оцініть якість запропонованої техніки.

Відтепер, тимчасово отримати власне авто ще вигідніше! Пропонуємо замовити акцію «Тариф вихідного дня від автопрокату 7Cars». Ми часто створюємо такі вигідні пропозиції для своїх клієнтів – ви, для нас не байдужі!

«Що це за тариф?»

Якщо вам на вихідні потрібен автомобіль в оренду без водія в Києві – ця акція саме для вас. Що вам потрібно зробити:

Аренда Авто на Выходные по СуперЦене от Автопроката 7Cars

 1. Замовити в п’ятницю в оренду авто в компанії SevenCars. Згідно умов акції, видача авто можлива лише після 16:00.
 2. Вибрати модель яка сподобалась найбільше – асортимент великий, попереджаємо, зробити вибір буде дуже непросто :). Якщо вам важко визначитися з моделлю – поясніть менеджеру транспортну задачу, розкрийте проблему і отримаєте найкраще рішення.
 3. Отримайти чисте авто з повним баком, в відмінному технічному стані!
 4. Повернути машину потрібно в понеділок до 11:00!!! і оплатити тільки за два вихідних дні.

Замовляючи автомобіль на прокат у Львові, або в Києві, ви отримуєте пристойний запас пробігу – сімсот кілометрів (700км), тому ви зможете забезпечити себе машиной в оренду на всі три дні.

«А як довго буде діяти ця чудова пропозиція?»

Ми дуже хочемо, щоб кожен зміг дозволити собі орендувати якісний транспортний засіб на вихідні. Обов’язково спробуйте самі, щоб зрозуміти, що значить «дешево, стильно, зручно». Акція буде діяти на протязі року – звертайтеся!

«А що можна замовити по такому вигідному тарифу?»

Для оренди доступні всі машини з автомобільного парку, зокрема можна замовити моделі:

 • економ класу – ідеально підходить вам, якщо ви подорожуєте / їдете у справах один або з декількома друзями;
 • бізнес класу – на такій машині приємно їздити околицями столиці, вирішуючи проблеми по роботі і просто відпочиваючи у вихідні;
 • преміум класу – якщо хочете відчути максимальний комфорт, отримати естетичну і «розкішну» на вигляд іномарку, зверніть увагу на ці автомобілі;
 • мікроавтобуси – зібралися подорожувати по Києву з друзями, хочете всією сім’єю / класом / групою / колективом ознайомитися з містом краще? Ми знайдемо для вас дійсно містку модель!

Ми часто проводимо цікаві акції для наших клієнтів – заходьте до нас частіше, і наші працівники ознайомлять вас з найвигіднішими пропозиціями! Проведіть незабутній вікенд в Києві з автопрокатом SevenCars.