з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Прокат авто преміум-класу в Києві

Економ
Економ
від 15$ до 45$
Середній
Середній
від 30$ до 70$
Бізнес
Бізнес
від 43$ до 90$
Преміум
Преміум
від 85$ до 600$
Позашляховики
Позашляховики
від 36$ до 500$
Мінівен
Мінівен
від 33$ до 280$
Підбір авто
Новинка!
Новинка!
Маєте труднощі з вибором авто?
Наш 7Cars-бот вирішує проблеми!
Напишіть нам, ми завжди онлайн!
Отримати допомогу
Новинка!
Новинка!
Новинка!
Новинка!
Знижка! 10%
Суперціна
Новинка!
Новинка!
Новинка!
Новинка!
Новинка!

Автомобіль з преміального сегменту обов’язково відповідає жорстким параметрам якості, комфорту, а також статусу замовника. Актуальність такої послуги з’являється, коли треба організувати ділову зустріч, необхідно забезпечити трансфер по місту чи створити комфортну атмосферу на святі.

Автомобілі преміум класу в Києві представлені в обох популярних форматах – легкового авто та кузовного позашляховика. Можливість вибору дозволяє взяти напрокат саме те авто, яке підійде для конкретної мети з точки зору її формату.

Переваги прокату авто преміум-класу у нас

Компанія 7Cars пропонує прокат машин VIP-класу і забезпечує наступні переваги для замовника:

 • автомобілі подаються в чистому, акуратному вигляді після комплексної мийки і пройшовши технічний огляд;
 • є можливість замовити оренду на декілька годин, днів або тижнів (якщо необхідно, додатково надається кваліфікований особистий водій);
 • страхування авто від нещасних випадків та ДТП;
 • обслуговування клієнтів проводиться цілодобово в будь-який час, в тому числі – надання юридичної допомоги і навігація;
 • вартість оренди навіть найбільш люксової моделі залишається доступною.

Відповідальна команда спеціалістів забезпечує подачу потрібного авто в будь-яку точку столиці в точно вказаний термін без затримок. Завжди є можливість продовжити час користування машиною на будь-який період.

Цілі оренди авто преміум-класу в Києві

Якщо мета вашого відвідування Києва ділова, і вам необхідно провести переговори або декілька зустрічей, ми можемо запропонувати вам презентабельний і комфортний автомобіль. Для організації ділових поїздок наша компанія може надати особистого водія, який володіє навичками керування на професійному рівні і може стати вашим особистим помічником. За таких умов ваша зустріч обов’язково завершиться успіхом.

Наша команда допоможе організувати розкішний і гідний захоплення автомобіль для проведення урочистого заходу. Це актуально для таких випадків, як весілля, ювілей, день народження чи корпоративне свято. Висока якість обслуговування забезпечується за рахунок можливості виконати будь-які бажання чи вимоги замовника відносно організації маршруту, обговорення індивідуальних умов, тощо.

В автопрокаті SevenCars найнижчі ціни, і ви зможете собі дозволити будь-яку машину для особистих потреб. Лише один дзвінок, і бажаний автомобіль буде у вас. 7Cars підтримує найвищий рівень обслуговування!

Доступні марки автомобілів