з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Оренда авто в Європі

Кожен любитель подорожей Європою хоча б раз замислювався про прокат автомобіля на період відпочинку: адже так хочеться побачити й відвідати максимальну кількість красивих місць із комфортом. Але великий відсоток бажаючих все ще відмовляється від найзручнішого способу пересування, думаючи, що оренда автомобіля за кордоном – занадто довгий процес і дороге задоволення. З 7Cars усе стало дуже просто: бронюйте авто у провідних компаній світу прямо з дому!

Орендуйте авто в Європі легко та вигідно!

Ми рекомендуємо замовляти автомобілі в країнах Європи у наших партнерів – компанії Rentalcars. Натисніть на кнопку нижче, щоб перейти до форми бронювання.

До речі, ви можете також замовити у нас оренду автомобілів в Україні: у Києві, Львові, Одесі та інших містах.

Як дешево взяти авто напрокат за кордоном?

Rentalars об’єднує найбільш вигідні пропозиції різноманітних прокатних компаній. Чим раніше машина буде заброньована, тим більше грошей ви заощадите. Більше того, раннє бронювання дарує можливість більшого вибору.

Оплата оренди авто здійснюється в національній валюті, а це ще один аргумент на користь бронювання ТЗ в Україні – ви не втратите гроші під час обміну.

Оберіть у формі потрібну вам країну, місто, пункт видачі, дату і час початку та завершення оренди. Після натискання на кнопку «Пошук» вас буде перенаправлено в каталог автомобілів, де можна обрати потрібну модель авто, додаткові опції. Після цього ви зможете підтвердити й оплатити своє замовлення.

Подивіться також наші сторінки оренди авто в найпопулярніших європейських країнах:

Які умови оренди авто в Європі?

 • Вимоги до віку водія різняться залежно від країни, в якій здійснюється оренда. Найчастіше це 21 або 25 років; при цьому водійський стаж повинен бути не менше 2 років.
 • Потрібно мати при собі посвідчення водія, бажано у двох зразках: українське та міжнародне. Країни Європейського союзу, які підписали Віденську конвенцію про дорожній рух (Австрія, Бельгія, Німеччина, Чехія та ін.), можуть попросити документ міжнародного зразку.
 • Зазвичай кожен автомобіль має базову страховку, але ми рекомендуємо убезпечити себе і придбати додаткову.

Існує кілька варіантів страховок для орендованих ТЗ за кордоном:

 • TLP або TPL – страхування відповідальності перед третіми особами;
 • CDW – допомагає застрахувати ваше авто від будь-якого збитку, крім викрадення;
 • TW або TP – страхування на випадок викрадення;
 • WWI – страхування окремих елементів авто, пошкодження яких не покривається базовим полісом (фари, диски або колеса, лобове скло тощо).

Деякі страховки вимагають сплати заставної суми. Рекомендуємо ретельно ознайомитися зі страховкою, яка вас зацікавила або зв’язатися з нашим менеджером для консультації.

Які документи потрібні, щоб отримати ТЗ за кордоном?

Щоб забронювати автомобіль, вам потрібно мати кредитну карту для онлайн-оплати. Для отримання ТЗ також необхідні наступні документи:

 • паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість;
 • водійське посвідчення;
 • ваучер про оплату оренди;
 • кредитна карта на ім’я водія з достатньою кількістю коштів для блокування депозиту.

Зверніть увагу! Вимоги прокатних компаній можуть відрізнятися, тому, будь ласка, уважно читайте умови оренди кожної компанії, а також вивчіть договір і всі його пункти, щоб уникнути неприємних ситуацій.

А щоб самостійні подорожі пройшли із задоволенням, також рекомендуємо вивчити особливості правил дорожнього руху, паркування та користування платними дорогами тієї країни, куди збираєтеся вирушити.

Скористайтеся формою на нашому сайті та переконайтеся, що замовити прокат авто в Європі без головного болю – це цілком реально. Приємної подорожі!