X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Здати авто в прокат

  Як здати свій авто в прокат (оренду).

  Нижче ви можете переглянути відео, про автопрокатний бізнес та як можна заробляти, здаючи свій авто в прокат агентству:

  Послуга автопрокату у Львові та в Україні в цілому розвивається дуже динамічно, що виділяє її серед інших сегментів автомобільного ринку. Потужна конкуренція одних «нокаутує» і виносить, інших – навпаки, розвиває. Наочний приклад успіху – київський Автопрокат 7Cars, який протягом 5-ти років довів свій автопарк до кількості понад 100 автівок різних класів і відкрив повноцінну філію оренди авто у Львові. Дуже гарні справи у 7Cars по прокату авто у Одесі та Дніпрі.

  У зв’язку з цим розквітає такий вид бізнесу, як здача власного авто в довгострокову оренду успішним прокатним компаніям. Дійсно, дуже багато хто не користується машиною зовсім або експлуатує лише час від часу. А платити за стоянку/гараж, страховку та інші речі треба регулярно. Разом із тим продавати машину хочуть далеко не всі, більшість сподівається на кращі часи.

  Здати своє авто в прокат – просто ідеальне рішення в таких випадках. Адже господар отримує близько 2/3 заробленого своїм «залізним конем», при цьому зовсім не напружуючись. Всім опікується компанія: шукає клієнтів, оформляє всі документи, піклується про автомобіль.

  Умови здачі авто в суборенду у Львові, Одесі, Дніпрі та Києві такі:

  Людина, яка здає свою автівку, може не перейматися через можливі форс-мажори. Солідні компанії враховують найменші ризики та передають машину орендарю з доскіпливим дотриманням всіх процедур. Крім підписання всіх документів, клієнт обов’язково вносить заставу. При ДТП прокатна фірма компенсує власнику збитки з цієї суми. А якщо машина ще й застрахована на повне КАСКО, то господар-орендодавець ще й отримає відшкодування від страховиків.

  Середня окупність свого нового авто, яке здається напрокат у Львові, становить близько двох років. Тому є чимало людей, які перетворили суборенду в бізнес – після того, як автівка окупила себе, вони її продають. Після чого купують нову і знову здають в оренду. Вигода виходить чимала, якщо добре знати, кому та як здавати.

  Тенденції ринку поки демонструють стійке зростання попиту на прокат авто у Львові без водія. Також процвітає послуга оренди авто у містах Київ, Дніпро, Одеса та у багатьох інших українських обласних центрах. Це означає, що ті, хто здає власне авто в оренду і в найближчому майбутньому можуть відчувати себе цілком упевнено.

  Якщо у Вас є зацікавленність в співробітництві, просимо заповнити форму нижче:

  Автомобильная марка
  Модель
  Год выпуска
  Пробег
  Объём двигателя
  Коробка передач
  Состояние автомобиля
  Комплектация
  Вложить файл
  ФИО*
  Номер телефона*
  E-mail*