X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.50 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.50 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Ім'я*:
  Телефон*:
  Коментар:

  Здати авто в прокат

  Якщо ви хочете здавати свій автомобіль у оренду компанії 7Cars, то заповніть, будь ласка, форму для власників авто нижче. Після отримання інформації ми обов’язково зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

  Автомобильная марка
  Модель
  Год выпуска
  Пробег
  Объём двигателя
  Коробка передач
  Состояние автомобиля
  Комплектация
  Вложить файл
  ФИО*
  Номер телефона*
  E-mail*

  Нижче ви можете переглянути відео про автопрокатний бізнес і про те, як можна заробити, здаючи свій автомобіль в оренду агентству:

  Умови здачі авто в оренду компанії

  Ми приймаємо в оренду машини різних марок і категорій: як доступні авто класу економ, так і бізнес-клас, позашляховики або пасажирські мікроавтобуси. Від моделі автомобіля багато в чому буде залежати ціна його прокату для наших клієнтів, а значить, і сума, яку ви будете отримувати.

  Що ми пропонуємо?

  Вигоди здачі авто в оренду

  Послуга автопрокату в Україні й особливо в Києві розвивається дуже динамічно, що виділяє її серед інших сегментів автомобільного ринку. Потужна конкуренція одних «нокаутує» й виносить, інших – навпаки, розвиває. Наочний приклад успіху – київський автопрокат 7Cars, який з кінця 2013 року поповнив свій автопарк до кількості понад 100 авто різних класів і відкрив повноцінні філії у Львові, Одесі та Дніпрі.

  У зв’язку з цим, популярний став такий спосіб заробітку, як здача власного авто в довгострокову оренду успішним прокатним компаніям. Дійсно, дуже багато людей не використовують свій автомобіль зовсім або експлуатують його рідко. А ось вносити плату за стоянку / гараж, страховку та інші речі потрібно регулярно. Разом з тим, продавати авто хоче далеко не кожен, багато хто сподівається на кращі часи.

  Здати своє авто в прокат – просто ідеальне рішення в таких випадках. Адже господар отримує стабільну частку заробленого своїм «залізним конем», абсолютно не напружуючись. Усім займається керуюча компанія: шукає клієнтів, оформляє всі документи, піклується про автомобіль.

  Середня окупність свого нового авто,який здається напрокат у Києві, становить близько двох років. Тому існує чимало людей, які перетворили суборенду в бізнес, а після того, як машина окупила себе – вони її продають. Після чого купують нову й знову віддають в оренду. Вигода виходить чимала, якщо знати, куди й як здавати.

  Тенденції українського ринку поки показують стійке зростання попиту на прокат авто без водія в великих містах. Це означає, що ви, здаючи власне авто в оренду нашій компанії, в найближчому майбутньому зможете відчувати себе цілком упевнено.