з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід до кабінету
UA
USD
1 USD = 40.20 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Здати авто в прокат

Нижче ви можете переглянути відео про автопрокатний бізнес і про те, як можна заробити, здаючи свій автомобіль в оренду агентству:

Умови здачі авто в оренду компанії

 • Відносно новий автомобіль – до 3 років.
 • Машина технічно справна й відрегульована.
 • Обов’язкова наявність автоцивілки: страховка ОСАГО (страховка КАСКО – за бажанням власника).
 • Відсутність на авто істотних зовнішніх дефектів (серйозні вм’ятини, подряпини тощо).
 • Автомобіль відсутній у базі розшуку.

Ми приймаємо в оренду машини різних марок і категорій: як доступні авто класу економ, так і бізнес-клас, позашляховики або пасажирські мікроавтобуси. Від моделі автомобіля багато в чому буде залежати ціна його прокату для наших клієнтів, а значить, і сума, яку ви будете отримувати.

Що ми пропонуємо?

 • Чесну й прозору співпрацю. Усі деталі оренди обговорюються в договорі, складеному за всіма вимогами законодавства.
 • Стабільний дохід. Попит на прокат авто досить високий, щоб ваша машина не простоювала й приносила гроші. Виплати власнику здійснюються в повному обсязі (близько 2/3 від заробленої автомобілем суми) й у встановлені терміни.
 • Захист від можливих форс-мажорів. Наша компанія враховує найменші ризики: крім підписання всіх документів, наші клієнти вносять заставу. У разі ДТП ми компенсуємо господареві авто збиток з цієї суми. Крім того, всі автомобілі підлягають страховці.
 • Постійний контроль стану авто. Ваша машина буде проходити регулярний техогляд та обслуговування: жодна дрібна несправність не залишиться без уваги.

Вигоди здачі авто в оренду

Послуга автопрокату в Україні й особливо в Києві розвивається дуже динамічно, що виділяє її серед інших сегментів автомобільного ринку. Потужна конкуренція одних «нокаутує» й виносить, інших – навпаки, розвиває. Наочний приклад успіху – київський автопрокат 7Cars, який з кінця 2013 року поповнив свій автопарк до кількості понад 100 авто різних класів і відкрив повноцінні філії у Львові, Одесі та Дніпрі.

У зв’язку з цим, популярний став такий спосіб заробітку, як здача власного авто в довгострокову оренду успішним прокатним компаніям. Дійсно, дуже багато людей не використовують свій автомобіль зовсім або експлуатують його рідко. А ось вносити плату за стоянку / гараж, страховку та інші речі потрібно регулярно. Разом з тим, продавати авто хоче далеко не кожен, багато хто сподівається на кращі часи.

Здати своє авто в прокат – просто ідеальне рішення в таких випадках. Адже господар отримує стабільну частку заробленого своїм «залізним конем», абсолютно не напружуючись. Усім займається керуюча компанія: шукає клієнтів, оформляє всі документи, піклується про автомобіль.

Середня окупність свого нового авто,який здається напрокат у Києві, становить близько двох років. Тому існує чимало людей, які перетворили суборенду в бізнес, а після того, як машина окупила себе – вони її продають. Після чого купують нову й знову віддають в оренду. Вигода виходить чимала, якщо знати, куди й як здавати.

Тенденції українського ринку поки показують стійке зростання попиту на прокат авто без водія в великих містах. Це означає, що ви, здаючи власне авто в оренду нашій компанії, в найближчому майбутньому зможете відчувати себе цілком упевнено.

Зв’яжіться з нами

Якщо ви хочете здавати свій автомобіль у оренду компанії 7Cars, то заповніть, будь ласка, форму для власників авто нижче. Після отримання інформації ми обов’язково зв’яжемося з вами для уточнення деталей.

  Автомобільна марка

  Модель

  Рік випуску

  Пробіг

  Комплектація

  ПІБ*

  Номер телефону*

  E-mail*