X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 24,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 24,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Про компанію 7Cars

  Маленький автопарк, невелика кількість клієнтів, скажені темпи роботи й величезне бажання – набір, з яким стартувала компанія SevenCars. У 2013 році двоє амбітних молодих людей об’єдналися спільною ідеєю й вирішили, що так більше не може продовжуватися – Україні терміново потрібна нова прокатна компанія, яка зможе задовольнити всі потреби клієнта.

  Результат не змусив на себе довго чекати: компанія розросталася й перетворилася в одного з лідерів Києва в своєму сегменті ринку.
  Сьогодні наш автопарк налічує 100 автомобілів від «Економ» до «Преміум» класу. Тут Ви знайдете безліч іномарок, які відрізняються не лише своїми технічними характеристики, але й чудовим станом. За кермом такої машини завжди приємно сидіти!
  Команда SevenCars – це молоді, активні люди, які вже встигли стати професіоналами своєї справи. І тепер вони готові показати Вам чудовий сервіс, відмінну якість і доступні ціни.

  Поговоримо про послуги, які надає SevenCars?
  У нас ви можете орендувати автомобілі різного класу та для будь-яких цілей:

  Ми надаємо широкий спектр послуг:

  Якщо Ви в пошуках високої якості, дотримання строків та адекватних цін – телефонуйте за вказаним номером або заповнюйте форму, і ми зв’яжемося з Вами у зручний для Вас час.

  Чим ми відрізняємося від інших?

  Наша місія – робити послугу автопрокату комфортною як для бізнесу, так і для сім’ї. Спрощувати життя клієнтам, які користуються нашим сервісом. Для цього ми керуємось такими принципами як чесність, прозорість та довіра. 

  Наша основна цінність – надійність!

  Варто визнати, що ніхто із нас не купує товари чи послуги, ми завжди купуємо можливості. Які можливості ми можемо вам надати?

  1. Наші клієнти – наше керівництво, ми працюємо лише для них. Ви відчуєте максимальний комфорт, користуючись послугами нашої компанії.
  2. Ми надаємо авто виключно з повним баком. Авто завжди надається клієнту чистим. Наші співробітники виконують Ваші побажання максимально швидко та точно.
  3. Увесь автопарк  застрахований КАСКО та ОСАГО.
  4. У нас ви не зустрінете жодних прихованих платежів, ми працюємо прозоро, інакше ми б не стали лідерами на вітчизняному ринку авто.
  5. Технічна підтримка працює цілодобово, Ви завжди можете зателефонувати нам у разі виникнення проблем з обслуговуванням або транспортним засобом.
  6. Якщо авто вийде з ладу ми миттєво замінимо його.

  Саме тому багато хто вже оцінив якість нашого обслуговування.
  SevenCars отримує найвищі рекомендації від наших Клієнтів, які мотивують нас і надалі покращувати якість наших послуг.

  Ми вдячні всім за підтримку та високу оцінку!