X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 23,8 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 23,8 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Про компанію 7Cars

  Замовлення автомобілів в оренду – поширена послуга, котра користується великою популярністю у туристів. Дійсно, на чому як не на машині можна подивитися всі пам’ятки міста,  відправитися в невеличку подорож по країні чи просто насолодитися краєвидами нічних вогнів із-за керма авто.

  Наша компанія займається тим, що надає в оренду авто різних класів. Ви зможете знайти зручний транспортний засіб для будь-яких цілей:

  Наші принципи – ваші можливості!

  Наша місіяробити послугу автопрокату комфортною, як для бізнесу, так і для сім’ї. Спрощувати життя клієнтам, які користуються нашим сервісом. Для цього ми керуємось такими принципами, як чесність, прозорість та довіра. 

  Наша основна цінність – надійність!

  Треба визнати, що ніхто із нас не купує товари чи послуги, ми завжди купуємо можливості. Які можливості ми можемо вам надати?

  1. Наші клієнти – наше керівництво, ми працюємо лише для них. Ви відчуєте максимальний комфорт при користуванні послугами нашої компанії.
  2. Ми надаємо авто виключно з повним баком. Авто завжди надається клієнту чистим. наші співробітники виконують ваші бажання с блискавичною швидкістю та точністю.
  3. Весь автопарк  застрахований КАСКО та ОСАГО.
  4. У нас ви не зустрінете ніяких скритих платежів, ми працюємо прозоро інакше ми не стали лідерами на вітчизняному ринку авто.
  5. Технічна підтримка працює цілодобово, ви завжди можете звернутися до нас за телефоном у разі виникнення проблем з обслуговуванням або транспортним засобом.
  6. Якщо авто вийде з ладу ми миттєво зробимо заміну.

  Саме тому вже достатньо багато людей оцінило якість обслуговування та надійність нашого сервісу.

  Трохи історії нашої появи

  Так з чого ж все розпочалося? Колись давно (чи може не зовсім) у 2013 році  два молодих, але дуже амбіційних юнаків прийняли рішення про створення компанії з назвою SevenCars. Спочатку це був маленький автопарк, невеличка кількість клієнтів та скажені темпи роботи. Як результат компанія розрослася та перетворилася в одного з найбільших лідерів Києва у своєму сегменті ринка. Сьогодні в нашому автопаркові понад 100 авто від Економ класу до Преміум. Також велика кількість іномарок, котрі гарні не тільки технічним оснащенням, але й відмінним зовнішнім станом. За кермом такого авто завжди приємно знаходитися.

  Команда SevenCars – це молоді, активні люди, які є професіоналами своєї справи, і тепер вони готові показати відмінний сервіс та доступні ціни.

  Послуги

  Ми надаємо широкий спектр послуг:

  Якщо ви шукаєте високу якість, точне виконання сроків та адекватні ціни – дзвоніть по вказаним номерам телефонів або заповнюйте форму, мі зв’яжемося в зручний для вас час.

  Ми працюємо для Вас: