X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 25.5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 25.5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 30$ до 70$
  Бізнес от 43$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 30$ до 70$
  Бізнес от 43$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Гарантії

  Компанія 7Cars дбає про якісне обслуговування для кожного клієнта. Усі машини перебувають у повній справності, а в разі поломки здійснюється Прокат авто в Киеве Преимущества - автопрокат 7 карсшвидка заміна засобу пересування. У нас є всі необхідні документи та дозволи, а також ліцензія на перевезення.

  Безкоштовна подача авто замовнику

  Орендуючи автомобіль терміном від 4 днів і більше, клієнт отримує один безоплатний трансфер транспортного засобу на вибір: подача або прийняття авто (надається в межах міста в робочий час). У разі оренди на 7 діб – один безоплатний трансфер до АП Бориспіль (в робочий час). Ми гарантуємо швидку доставку автомобіля будь-якого класу. У нашому автомобільному парку є моделі:

  Наші співробітники доставлять транспортний засіб до клієнта точно в термін, зумовлений у договорі. У нас працюють тільки кваліфіковані спеціалісти. Асистанс завжди прийде на допомогу в разі виникнення труднощів у дорозі та допоможе розв’язати проблему якомога швидше. У штаті компанії працює механік, який проводить щоденний огляд засобів пересування і своєчасно усуває несправності будь-якого характеру.

  Правила сплати послуг

  Умови повернення застави

  Компанія 7CARS забезпечує максимально комфортні умови для клієнта під час використання автомобіля, а також зручну систему оплати. Замовляючи послугу, спочатку необхідно внести заставу. Усі умови повернення цієї суми детально прописані в договорі оренди. Якщо клієнт виконує всі правила прокату, застава повертається йому негайно після передачі автомобіля нашим співробітникам. Якщо заставу було внесено картою, то ми знімаємо блокування коштів і видаємо відповідний чек.

   SevenCars - самый честный автопрокат в Киеве Аренда авто в Киеве официально в Автопрокате 7cars Витяг з реєстру платників пдв 7cars.com.ua Лицензия на прокат авто в Киеве 7Cars.Com.Ua

  Онлайн підбір авто в прокат