з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід до кабінету
UA
USD
1 USD = 40.20 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Прокат додаткового обладнання на період оренди

!!! Шановні клієнти, раді повідомити вам, що з 1.09.2020 р. по 31.03.2022 р. абсолютно все додаткове обладнання (навігатор, дитяче крісло, бокс на дах, мобільний Wi-Fi роутер) надається БЕЗКОШТОВНО! Головна умова – завчасне замовлення.

аренда авто в киеве

Для того, щоб ваша поїздка була максимально комфортною, є можливість взяти в оренду додаткове обладнання для автомобілів компанії 7Cars. До ваших послуг:

 • Оренда багажника з кріпленням, який встановлюється на дах автомобіля (від 80 грн/добу)
 • Оренда дитячого автокрісла (від 50 грн/добу)
 • Оренда GPS навігатора (від 50 грн/добу)
 • Прокат мобільного Wi-Fi роутера. Відмінне покриття по всій Україні (80 грн/добу)
прокат бокса на крышу

Оренда боксу на дах – правильне рішення для подорожей по країні. Він дозволить розвантажити машину – у боксі можна розмістити речі, які не вмістились у багажник. Їх не потрібно буде «напихати в салон» за рахунок комфорту пасажирів. Оренда Wi-Fi роутера допоможе скоротати час у довгій поїздці. Особливо важлива наявність мережі для ділових людей – вона дозволяє завжди залишатися на зв’язку і тримати руку на пульсі бізнес-процесів. Прокат навігатора полегшить вам проїзд незнайомою місцевістю і не дасть запізнитися на важливу зустріч через прикрий пропуск потрібного повороту.

Телефонуйте або залиште онлайн-заявку на прокат авто з додатковим обладнанням. Менеджери 7Cars обов’язково уточнять деталі поїздки, особливості та індивідуальні потреби пасажирів, запропонують підходящі моделі боксів на дах, дитячі автокрісла, навігатори.

В 7Cars орендувати автомобілі з додатковим обладнанням – одне задоволення! Ви залишаєте заявку – ми робимо все інше!