X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26,0 грн
  м.Київ, вул. Ізюмська, 5А
  Працюємо з 9:30 до 18:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  Економ
  Середній
  Бізнес
  Преміум
  Позашляховик
  Мінівен
  Економ
  Середній
  Бізнес
  Преміум
  Позашляховик
  Мінівен

  Оренда дод обладнання

  Оренда додаткового обладнання на період прокату авто.

  аренда авто в киевеДля того, щоб ваша поїздка була максимально комфортною, є можливість взяти в оренду додаткове обладнання для автомобілів компанії 7Cars. До ваших послуг:

  прокат бокса на крышуОренда боксу на дах – правильне рішення для подорожей по країні. Він дозволить розвантажити машину – у боксі можна розмістити речі, які не вмістились у багажник. Їх не потрібно буде «напихати в салон» за рахунок комфорту пасажирів. Оренда Wi-Fi роутера допоможе скоротати час у довгій поїздці. Особливо важлива наявність мережі для ділових людей – вона дозволяє завжди залишатися на зв’язку і тримати руку на пульсі бізнес-процесів.Прокат навігатора полегшить вам проїзд незнайомою місцевістю і не дасть запізнитися на важливу зустріч через прикрий пропуск потрібного повороту.
  Дзвоніть або залиште онлайн-заявку на прокат авто з додатковим обладнанням. Менеджери 7Cars обов’язково уточнять деталі поїздки, особливості та індивідуальні потреби пасажирів, запропонують підходящі моделі боксів на дах, дитячі автокрісла, навігатори.

  В 7Cars орендувати автомобілі з дод. обладнанням – одне задоволення! Ви залишаєте заявку – ми робимо все інше!