X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Ім'я*:
  Телефон*:
  Коментар:

  Прокат додаткового обладнання на період оренди


  !!! Шановні клієнти, раді повідомити вам, що з 1.09.2020 р. по 30.09.2021 р. абсолютно все додаткове обладнання (навігатор, дитяче крісло, бокс на дах, мобільний Wi-Fi роутер) надається БЕЗКОШТОВНО! Головна умова – завчасне замовлення.


  аренда авто в киевеДля того, щоб ваша поїздка була максимально комфортною, є можливість взяти в оренду додаткове обладнання для автомобілів компанії 7Cars. До ваших послуг:

  прокат бокса на крышуОренда боксу на дах – правильне рішення для подорожей по країні. Він дозволить розвантажити машину – у боксі можна розмістити речі, які не вмістились у багажник. Їх не потрібно буде «напихати в салон» за рахунок комфорту пасажирів. Оренда Wi-Fi роутера допоможе скоротати час у довгій поїздці. Особливо важлива наявність мережі для ділових людей – вона дозволяє завжди залишатися на зв’язку і тримати руку на пульсі бізнес-процесів.Прокат навігатора полегшить вам проїзд незнайомою місцевістю і не дасть запізнитися на важливу зустріч через прикрий пропуск потрібного повороту.

  Телефонуйте або залиште онлайн-заявку на прокат авто з додатковим обладнанням. Менеджери 7Cars обов’язково уточнять деталі поїздки, особливості та індивідуальні потреби пасажирів, запропонують підходящі моделі боксів на дах, дитячі автокрісла, навігатори.

  В 7Cars орендувати автомобілі з додатковим обладнанням – одне задоволення! Ви залишаєте заявку – ми робимо все інше!