X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Ім'я*:
  Телефон*:
  Коментар:

  Умови прокату авто з водієм

  Оренда авто з водієм – це зручна послуга, якою часто користуються туристи і бізнесмени. Замовивши її, ви отримуєте в своє розпорядження автомобіль і досвідченого шофера, який добре знає місто. Вас, ваших гостей або ділових партнерів зустрінуть в аеропорту, з комфортом відвезуть у готель або на запланований захід. Прокат авто з водієм – це прекрасна можливість відпочити під час поїздки, помилуватися пам’ятками міста.

  Плюси оренди з водієм

  • Зручність і безпека. Автомобіль з водієм завжди напоготові, при цьому вам не потрібне водійське посвідчення, не доводиться турбуватися про заправку, технічне обслуговування машини та розрахунок маршруту.
  • Економія часу і грошей. Оренда мікроавтобуса або автомобіля обійдеться дешевше таксі, і вам не доведеться чекати подачі. Оплата готівкою або банківськими картами Visa та MasterCard.
  • Бездоганний сервіс. Автомобілі компанії в ідеальному порядку, а всі співробітники відрізняються хорошими манерами. Замовивши авто з водієм один раз, ви залишитеся задоволені і напевно порадите 7Cars своїм знайомим.
  • Трансфер в аеропорт чи з аеропорту. Ми організуємо зустріч в аеропорті з табличкою, швидко доставимо в готель. Щоб ви не поспішали і не нервували в разі затримки рейсу, ми пропонуємо вам одну безкоштовну годину очікування в аеропорту.

  Умови замовлення автомобіля

  У 7Cars ви можете орендувати машину стандарт, бізнес, преміум або VIP-класу. Крім того, ми надаємо послуги прокату автобуса до 50 місць. Ціну на оренду авто з водієм у різних містах України можна уточнити в телефонному режимі, наш call-центр працює цілодобово. Щоб ви не заплуталися в тарифах, вся інформація прийде в SMS-повідомленні. Також ви заздалегідь отримаєте всі необхідні відомості про машину і водія.

  Послуга оренди авто з водієм надається з погодинною оплатою або за кілометраж. В ціну вже включені витрати на паливо і водія. Якщо ж передбачений маршрут, що перевищує ліміт, додаткові кілометри оплачується окремо.

  7Cars – це 100% гарантія подачі авто і бездоганне обслуговування!


  Онлайн підбір авто в прокат