X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 25.5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 25.5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 30$ до 70$
  Бізнес от 43$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 30$ до 70$
  Бізнес от 43$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Найчастіші запитання (FAQ)

  Популярні питання щодо оренди авто (обмеження і ризики клієнта)

  Прокат авто, як послуга, набуває дедалі більшої популярності у нашій країні. Люди хочуть подорожувати, цінують мобільність і комфорт. Автомобіль завжди був і залишається вірним помічником у різних життєвих ситуаціях. Наші клієнти користуються сервісом оренди авто як в особистих (відпочинок, поїздки з родиною, подорожі на авто), так і в робочих цілях (автомобіль як засіб підвищення продуктивності співробітника та/або керівника). У цьому є свої плюси: не потрібно витрачатися на утримання власного авто, думати де його обслуговувати, паркувати, страхувати і нести при цьому постійні накладні витрати. Натомість раціональніше використовувати автомобіль у той період часу і в тому місці, де і коли він дійсно необхідний. Транспорт і все обслуговування повністю перебуває на аутсорсингу нашої компанії. Для юридичних осіб ще одна вигода – оптимізація оподаткування, адже ціни на сайті вказані вже з ПДВ. Тим компаніям, які не хочуть утримувати штат водіїв, доступна послуга оренда авто з водієм.

  • Що таке франшиза у прокаті і навіщо залишати заставу за авто?

   Застава за авто – це страховий депозит, в межах якого клієнт, незалежно від своєї провини, несе відповідальність у випадку ДТП або будь-якого іншого ушкодження. Суму застави можна подивитися на сайті компанії в каталозі автомобілів. Клієнт залишає заставу для покриття можливих несуттєвих збитків, які можуть виникнути у процесі прокату (те, що не покривається страховою компанією). Із застави також може утримуватися компенсація за недостачу палива під час повернення авто або оплата за одну добу продовження оренди авто.

  • Що трапиться, якщо автомобіль буде ушкоджено?

   У випадку заподіяння шкоди автомобілю, з клієнта стягується сума на відновний ремонт, але не більше суми застави (страхового депозиту). В акті прийому-передачі вказані ціни на можливі пошкодження авто. Наприклад, подряпина бампера оцінюється, в залежності від класу авто, від 100 до 150 доларів США (що дорівнює вартості ремонту на будь-якій СТО України). Якщо подряпину можна усунути поліруванням, то такий збиток оцінюється у 10-20 доларів США.

  • Чи можу я зменшити суму застави?

   Так, така можливість є. Зменшити суму застави і, відповідно, свою відповідальність можна у п’ять разів. Для цього необхідно придбати додаткову страховку. Наприклад, для автомобіля економ-класу додаткова страховка, на умовах оренди тривалістю від 3 до 15 днів, буде коштувати 9 доларів США на добу. При цьому відповідальність лімітується сумою у 60 доларів США. Така послуга надається у випадку оренди авто на період понад три доби.

  • У якій формі можна залишити заставу і внести оплату?

   Готівкою, картами Віза, Мастеркард (застава блокується на рахунку клієнта), або шляхом безготівкового перерахунку на наш розрахунковий рахунок (ми працюємо з ПДВ і без ПДВ, ціна не змінюється). Сума застави зазначається у документах на прокат і в акті прийому-передачі.

  • Коли і в якому вигляді я отримаю свою заставу назад?

   Застава, залишена у готівковій формі, повертається клієнтові відразу ж, коли він повертає автомобіль (незалежно від місця повернення). У випадку блокування коштів на картці клієнта менеджер надасть чек-підтвердження скасування такої операції. Однак, у такому випадку кошти можуть відобразиться на рахунку не відразу, а протягом періоду до 30 днів.

  • Чи можу я взяти авто в Києві і повернути його в іншому місті?

   Так, така можливість є. Ця послуга надається на платній основі і за умови оренди на період від 3-х днів. Вартість від 30 доларів США і вище, залежно від віддаленості міста повернення і класу авто. Іноді ми проводимо акції і даємо можливість безкоштовно повернути авто у іншому нашому філіалі.

  • Що буде, якщо авто зламається у дорозі?

   Ми зобов’язуємося надати технічну допомогу клієнту або швидкий ремонт (якщо таке можливо). Якщо ремонт потребуватиме багато часу, ми надамо клієнту автомобіль не нижче класом.

  • Що буде, якщо я проїду більше встановленого ліміту пробігу?

   Під час повернення авто менеджер проведе розрахунок вартості перепробігу і вирахує цю суму із застави. Ліміт пробігу становить 350 км на добу, але обчислюється за весь період оренди (наприклад, 1050 км за 3 дні). Вартість перепробігу 10 … економ, середній, бізнес, кросовери.

  • Що буде, якщо я поверну машину раніше проплаченого терміну.

   У випадку дострокового повернення, компанія залишає за собою право здійснити перерахунок ціни за добу прокату відповідно до прейскуранту, або утримати 30% від залишку оплачених, але не використаних днів. Різниця повертається клієнтові.

  • Чи можу я передати авто третій особі?

   Передача третій особі без нашого відома заборонена. Ми безкоштовно впишемо в договір прокату декількох додаткових водіїв, якщо на момент передачі авто нам будуть надані їхні водійські посвідчення.

  • Чи можу я повернути брудний автомобіль?

   Всі автомобілі передаються в прокат чистими і з повним баком. Ми цінуємо час наших клієнтів і не вимагаємо мити авто після прокату. Клієнту достатньо заправити його до повного баку і приїхати вчасно на повернення. Можуть бути винятки, якщо автомобіль неможливо візуально оглянути на предмет нових дефектів. У такому випадку менеджер має право притримати суму застави до мийки автомобіля.

  • Які встановлюються обмеження під час використання прокатного автомобіля:

   Забороняється куріння в салоні авто, порушення правил дорожнього руху (в тому числі швидкісного режиму), використання автомобіля не за призначенням (наприклад, в якості таксі, або на спортивних змаганнях), передача третім особам без нашого відома, а також самостійний ремонт автомобіля.

  7cars_