з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 39.60 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Безкоштовна доставка авто

Висока якість обслуговування, оперативні відповіді на всі питання, допомога у виборі автомобіля, швидке надання транспорту на прокат, великий вибір – все це ви знайдете в нашій компанії. Крім того, ми пропонуємо клієнтам цікаві акції та великі знижки. Погляньмо на ще одну вигідну пропозицію – безкоштовна доставка авто по місту за умови оренди від 4 діб.

«Що я маю зробити, аби стати учасником акції?»

 1. Обираєте в нашому каталозі авто, що вам подобається.
 2. Оформлюєте замовлення на сайті.
 3. Вказуєте, що орендуватимете машину на строк від 4 діб.
 4. Чекаєте допоки ми не доставимо вам авто безкоштовно. Як бачите, нічого складного. З вас – оформлення замовлення, з нас – транспорт у технічно справному стані та вигідні умови його оренди.

«Куди ви доставляєте?»

Ми готові привезти транспорт до вашої домівки, до якоїсь визначної пам’ятки міста, в аеропорт чи за будь-якою іншою адресою. Єдина умова: пропозиція дійсна лише в межах Києва.

Доставка на залізничний вокзал та в аеропорт «Жуляни» (аеропорт «Київ») також входить в акцію, за умови оренди більш ніж на 4 дні. Якщо машина вам потрібна на 7 днів та більше, доставка в аеропорт «Бориспіль» також буде безкоштовною.

Звертаємо вашу увагу на те, що у нас працюють переважно живі люди, а не автоматизовані системи, тому компанія не може працювати цілодобово, за що ми вибачаємося. Однак в робочий час ви зможете замовити миттєву доставку.

«Ви про мене не забудете?»

Ми уважно та шанобливо ставимося до кожного клієнта, тому недбале відношення практично виключене. Той факт, що доставка надається безкоштовно, не призводить до зниження якості послуги. Ми присягаємося привезти машину в обумовлений термін!

Що ми пропонуємо

Звертайтеся до нас з приводу прокату авто та отримуйте широкий вибір транспорту та відмінний стан кожної моделі.

Недорогі моделі економ-класу

До цієї групи відносяться моделі, що дозволяють клієнтам добряче зекономити. Вони недорогі, але обладнані усіма необхідними функціями. Зовнішній вигляд та салон – в охайному стані. Це чудовий вибір для тих, хто подорожує наодинці або з другом/дружиною/знайомим та бажає якомога більше зекономити на транспорті.

Бізнес-клас – комфортні умови навіть для вередливих клієнтів

Ці авто коштують трохи дорожче, але мають багатий функціонал. Такі моделі можна замовляти навіть для ділових зустрічей, важливих заходів та урочистих подій. Вони вирізняються високим рівнем комфорту, а один лише погляд на таку іномарку змушує автолюбителів тремтіти.

Клас люкс – вище нема куди

Найвищою точкою комфорту є клас люкс. Тут ви знайдете моделі, що вирізняються своєю естетичністю та багатофункціональністю. Оптимальне співвідношення колірних рішень, зручне розташування кнопок / важелів та багато іншого справлять найприємніше враження на водія.

Мікроавтобуси напрокат – якщо вас багато

Вас декілька або навіть ціла група? Нічого страшного – замовте для себе невеличкий автобус. Його вартість – в розумних межах. Такий транспорт ви можете отримати з послугами професійного водія або без них.

Замовляйте наші послуги! Ми знайдемо рішення для кожного!