X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X

  Бронювання авто

  Місто:
  Період оренди (від - до):
  Чи можна взяти авто напрокат без досвіду водіння?

  Юлій, керівник 7cars
  01.11.2019

  Оренда авто без досвіду

  Як тільки хтось стає водієм, отримуючи права на керування автомобілем, він починає мріяти і про покупку власного авто. А якщо відразу це зробити неможливо, багато хто замислюється про те, щоб взяти транспорт напрокат. Популярність цього сервісу зростає, і орендувати стильний автомобіль не проти майже будь-який водій, але далеко не кожному доступна ця послуга.

  Справа тут не стільки в ціні (сьогодні взяти машину в оренду можна за цілком доступну вартість), скільки в основних вимогах до водія – віці та стажі водіння. Чи реально орендувати авто без стажу – це одне з найпоширеніших питань у новачків при зверненні у прокатну компанію. Майже всі вони отримують відмову, на що є низка вагомих причин.

  Вимоги до стажу при оренді без водія

  Найчастіше у прокатних компаніях прийнятним клієнтом вважається водій у віці від 21-23 років з практичним досвідом водіння. Наприклад, для оренди машини в 7Cars потрібно мати хоча б два роки водійського стажу. При цьому, якщо ви плануєте орендувати автомобіль бізнес- або преміум-класу, то ця цифра повинна бути не менше п’яти років. Якщо у клієнта не вистачає досвіду для обраного авто, то наш менеджер завжди допоможе підібрати схожий автомобіль класом нижче.

  Основні причини відмови

  Відсутність стажу водіння дорівнює відсутності того досвіду, який би забезпечив цілісність взятого в оренду рухомого майна. Таке твердження засноване в тому числі й на статистичних даних, згідно з якими 20% новачків на дорогах у перший рік водіння виявляються учасниками ДТП. Компанії лише зрідка знижують вимоги до досвіду водіння до року, але в таких випадках напрокат можна буде взяти лише недорогу машину за завищеною франшизою (тобто залишивши збільшену в порівнянні зі стандартною заставну суму).

  Що стосується занадто юного віку орендаря, то він не лише часто не забезпечує необхідні роки офіційного водійського стажу, але й не дає гарантії серйозності намірів водія. Як і у випадку з першою вимогою, межа віку може бути трохи знижена, але тільки за умови збільшення все тієї ж франшизи й орендної ставки.

  Як взяти автомобіль в оренду, не маючи досвіду?

  Оренда авто з водієм

  Так що ж робити тим клієнтам, які поки що не відповідають базовим вимогам нашої компанії, але все-таки потребують авто напрокат? Оптимальний варіант – орендувати автомобіль з водієм! У цьому випадку ви можете навіть зовсім не мати водійських прав.

  Така послуга коштуватиме дещо дорожче, ніж прокат без водія, проте дозволить вам скористатися всіма привілеями прокату без необхідності прийняття на себе відповідальності за авто. Водій 7Cars сам регулюватиме технічний стан машини, своєчасність заправки палива, вибір маршруту, а вам залишиться тільки насолоджуватися поїздкою. Крім цього, ми зможемо забезпечити подачу автомобіля в потрібний вам пункт: аеропорт, вокзал чи за вашою домашньою адресою.

  Таким чином, не варто впадати у відчай, якщо ви не відповідаєте певним вимогам для прокату авто. Ви завжди можете звернутися до наших фахівців, натиснувши на кнопку зворотного дзвінка зліва: вони проконсультують вас і запропонують оптимальне рішення!


  Додати коментар/відгук


  Онлайн підбір авто в прокат