X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,0 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 27,0 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X

  Бронювання авто

  Місто:
  Період оренди (від - до):
  Лізинг авто: що це й як він працює для приватних осіб?

  Данило, керівник 7cars
  25.06.2019

  Лізинг авто – це популярний фінансовий інструмент на автомобільному ринку, який є орендою транспортного засобу з подальшим правом викупу або поетапне придбання автомобіля у власність. По суті, покупець виплачує ціну автомобіля частинами (як під час кредиту), але юридично авто залишається у власності компанії до завершення виплати. Таке органічне поєднання оренди й покупки дозволяє стати повноправним власником обраної моделі машини без необхідності виплати її вартості відразу.

  На відміну від більшості європейських країн, у нашій країні придбання авто в лізинг для фізичних осіб стало доступним зовсім недавно, але зручність послуги вже зробила її досить популярною серед автолюбителів. Автомобілі в лізинг надають не лише спеціалізовані лізингові фірми та автосалони, але й прокатні компанії.

  Що потрібно надати приватній особі для лізингу авто

  Якщо вам уже виповнилося 25 років, ви маєте не менше 5 років водійського стажу й готові внести третину вартості машини відразу, укласти угоду зовсім не складно. Для того, щоб оформити договір лізингу на обраний автомобіль, орендар (лізингоодержувач) має надати орендодавцю (лізингодавцю) пакет документів, що складається з:

  • паспорта громанянина;
  • ідентифікаційного коду;
  • посвідчення водія;
  • додаткового документа, що посвідчує особу (закордонний паспорт, наприклад).

  Такий мінімальний пакет документів є достатньою підставою для укладення лізингового договору.

  Процедура отримання авто в лізинг

  Отримання транспортного засобу в лізинг включає ряд етапів.

  1. Обираєте автомобіль, який відповідає всім вашим запитам та параметрам, після чого надаєте компанії пакет документів.
  2. Компанія перевіряє документи, щоб прийняти рішення про можливість / неможливість укладення з вами лізингового договору, що містить докладний перелік усіх нюансів (умови самої угоди, суму й терміни внесення оплат, список додаткових сервісних послуг, порядок переходу ТЗ у вашу власність). Такий документ можна назвати попереднім договором купівлі-продажу, згідно з яким ви зобов’язуєтеся щомісячно вносити встановлені платежі. Вартість самого транспортного засобу й розмір ваших внесків при цьому прив’язуються до курсу долара.
  3. Після укладення договору ви можете одразу ж користуватися автомобілем, але до внесення останньої виплати не маєте права його перепродувати або передавати третім особам. Компанія також залишає за собою право контролювати технічний стан ТЗ.
  4. З виплатою останнього платежу орендар стає повноправним власником авто й може розпоряджатися ним на свій розсуд.

  leasing_02

  Лізинг чи кредит: що краще?

  Багато хто вважає, що лізинг мало чим відрізняється від звичного кредиту, але це не зовсім так. На відміну від процедури кредитування, лізингові операції мають свої суттєві переваги:

  • Лізингові платежі найчастіше істотно менші за кредитні та багато в чому залежать від внесеної вами первісної суми.
  • Графік платежів більш гнучкий і може мати безліч варіантів.
  • Процедура оформлення договору досить проста й не забирає багато часу (пакет документів мінімальний, як і час прийняття рішення орендодавцем).
  • Ви можете обирати між тим, щоб забрати машину після закінчення договірного терміну або повернути її компанії, обмінявши на іншу.
  • Лізинговий договір дає можливість придбати ТЗ комерційного призначення; водночас у кредит фізичній особі зробити це проблематично.
  • За необхідності лізингову угоду набагато простіше розірвати.
  • У договір за бажанням можуть бути включені додаткові послуги, що заощаджують ваш час (технічне обслуговування, сезонна заміна гуми, надання підмінного транспорту в разі поломки).

  leasing_03

  Щоправда, послуга має і свої невеликі недоліки порівняно з кредитом:

  • До отримання компанією останнього внеску ТЗ залишається в її повній власності, що дозволяє вилучити його у разі недобросовісної виплаті внесків.
  • Авто, оформлене в лізинг, не підлягає передачі вами в суборенду третім особам.

  Компанія 7Cars пропонує автомобілі як в оренду з правом викупу для фізичних осіб, так і в лізинг для компаній. Обрати автомобіль і відправити нам заявку ви зможете на сторінці послуги.


  Додати коментар/відгук


  Онлайн підбір авто в прокат