з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Як взяти авто в оренду в Києві?

Як взяти авто в оренду в Києві?

Данило Безлюдько
Директор, засновник компанії

Хочете оформити оренду авто в Києві просто і швидко?

До послуг киян і гостей столиці найрізноманітніші машини: від звичайних автомобілів до моделей представницького класу. Взяти в прокат авто в Києві не складає труднощів. Причому основні турботи бере на себе прокатна компанія. Менеджери 7Cars самі підберуть підходяще для вас авто, прорахують можливий маршрут, організують трансфер і зустріч в аеропорту, повідомлять клієнту про готовність замовлення і вартості поїздки. А також нададуть інформаційну підтримку під час використання машини – call-центр працює цілодобово.

Где взять авто на прокат в КиевеДля того щоб скористатися автопрокатом Києва, потрібно тільки:

1. Паспорт.
2. Права.
3. Водійський стаж від 2-х років.
4. Вік від 21 року.

Заявка оформляється всього 20-30 хвилин. Клієнт оплачує послугу і залишає страхову заставу, після чого машину можна забрати прямо з приймальні 7Cars. А можна замовити доставку до вашого офісу, додому і навіть в аеропорт. Бонус від 7Cars – БЕЗКОШТОВНА година очікування в аеропорту! Машина обраного вами класу подається чистою і технічно справною.

Оренда авто Київ – це комфортне пересування по столиці з мінімумом зусиль з вашого боку. У компанії 7Cars ви знайдете великий вибір автомобілів і кращий сервіс в місті. Тому орендувати машину в 7Cars легко і зручно!

Залишити відгук