з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 35.5 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Цікаві місця Луцька: що подивитися на автомобілі

Цікаві місця Луцька: що подивитися на автомобілі

Юлій Лечехліб
Співзасновник компанії

Луцьк – невелике місто на Волині, яке чарує великою кількістю архітектурних та історичних пам’яток, є добре відомим як в Україні, так і за її межами. Окрім місцевих красот, Луцьк славиться безліччю фестивалів, на кожен з яких збираються люди з усіх куточків світу. І це не дивно, адже масштаби дійств не залишать жодного з присутніх байдужим, а подарують незабутні позитивні враження надовго.

Щоб вам було легше планувати свою подорож до Луцька, ми сформували список найцікавіших місць, які точно варті вашої уваги.

Подорож одного дня: які визначні місця Луцька подивитися?

Якщо ви обмежені в часі, знайомство з містом потрібно починати з його символу – замку Любарта, або Луцького замку, який є одним із найбільших і найкраще збережених в Україні й датується 14 століттям. Ця найстаріша споруда Луцька належить до будівель оборонного призначення. На території замку можна не лише поринути в часи князівства й насолодитися древньою архітектурою, а й завітати до трьох музеїв, що знаходяться всередині: Музей дзвонів, Музей книги і Художній музей. Також у замку розташована експозиція старовинної зброї, більшість якої використовувалася безпосередньо для його захисту.

zamok_lubarta

Фото від Bonbosch, ліцензія CC BY-SA 3.0.

Екскурсія по Луцьку продовжується у старому місті, де наступними експонатами є Домініканський монастир 14 століття й Кафедральний костел святих Апостолів Петра і Павла 17 століття – пам’ятки церковної архітектури, які були складовою частиною оборонної системи Луцька.

dominican_monastery

Фото від Prymasal, ліцензія CC BY-SA 4.0.

kostel_petra_i_pavla

Фото від Prymasal, ліцензія CC BY-SA 4.0.

Продовжуючи тематику церковної архітектури, радимо також звернути увагу на більш сучасну будівлю – Лютеранську кірху, збудовану в 19 столітті. Вона нагадує місцевим і туристам про німецьку колонізацію волинських земель, бо саме громада колоністів звела будівлю в неоготичному стилі, яка пізніше була місцевим архівом, а наразі належить баптистам.

luteranska_kirha

Фото від Posterrr, ліцензія CC BY-SA 4.0.

Цікаві місця Волині

Якщо ж у вашому розпорядженні хоча б декілька днів на подорож і ви вже не знаєте, що подивитися у Луцьку, то час брати машину в оренду й вирушати за місто, де чекає не менш цікава історія та вражаюче красива природа.

Музей сільського господарства

За 12 км від Луцька в селі Рокині розташований колоритний музей історії сільського господарства Волині. Культурна програма вражає: ви ознайомитеся з традиційним українським одягом і зброєю, станете гостем (або ж винуватцем торжества) справжнього волинського весілля, поласуєте смачним козацьким обідом, скупаєтеся в ставку й навіть переночуєте на духмяному сіні. Хіба не чудова ідея для компанії друзів?

agriculture_museum

Фото від Viacheslav Galievskyi, ліцензія CC BY-SA 4.0.

Шацькі озера

Декілька годин за кермом від Луцьку, і ви насолоджуєтесь справжнім чудом – Шацькими озерами. Це національний природний парк, який належить до списку біосферних резерватів ЮНЕСКО. До складу заповідника входить понад 30 озер, загальна площа яких становить близько 70 кв. км. Найбільші з них – Світязь, Пулемецьке, Люцимер, Кримне. Між озерами розташовані ліси й болота, де живуть рідкісні птахи.

svityaz_lake

Фото від Siroga Tsvyd, ліцензія CC BY-SA 4.0.

Оконські джерела

Надзвичайна природна пам’ятка Волині. У центрі невеликого озера б’ють два потужних ключа, куди під тиском надходять карстові води. Вода в озері ніколи не замерзає, незважаючи не невелику глибину (3 метри), і має постійну температуру +7-9 °С.

okonski_dzherela

Куди піти з дітьми?

Туристичний Луцьк буде радо вітати й наймолодших відвідувачів. Місцевий зоопарк із найрізноманітнішими тваринами, насадженнями й гойдалками точно сподобається вашій малечі. А якщо дітвора цікавиться залізною дорогою, чудовим варіантом для веселого відпочинку стане Луцька дитяча залізниця, де покататися в невеличких вагончиках можуть не лише діти, а й дорослі.

lutsk_zoo

Фото від Віщун, ліцензія CC BY-SA 4.0.

kids_railway_lutsk

Поради водіям

Старе місто Луцька вимощене бруківкою, а деякі вулички досить вузькі, тому будьте обачними та обережними під час їзди містом. Більш того, ремонт доріг триває по всій Україні, й Волинь не стала винятком, тому уважно слідкуйте за дорожніми знаками.

Поїздка на Волинь – завжди хороша ідея, адже це чудова можливість доторкнутися до дещо іншої української культури, пізнати історію рідної країни ще краще й насолодитися чудесною природою. Така подорож точно залишиться у вашій пам’яті приємним спогадом!

Залишити відгук