X
Ім'я*:
Телефон*:
Коментар:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26.3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Середньофонтанська, 19а
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 26.3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X

  Бронювання авто

  Місто:
  Період оренди (від - до):
  Хіт-парад машин напрокат

  Світлана, менеджер з прокату 7cars
  19.01.2020

  Зростаюча потреба в послузі оренди авто в Україні творить дива: цей сегмент ринку досить швидко оговтався від посткризового «нокдауну» й протягом 2016 року показував неухильне зростання. Для цього є багато причин.

  Співвітчизники встигли гарненько, так би мовити, розкуштувати послугу й оцінити всі її принади. В останні роки спостерігаємо жорстку конкуренцію серед компаній, які здають в оренду авто без водія або з водієм. Як наслідок, постійно знижується ціна й зростає рівень наданої послуги. Мова йде не лише про сервіс – великі поважні прокатні компанії в цьому відношенні можуть конкурувати з багатьма європейськими колегами. Ще один важливий аспект – вражаючий асортимент прокату машин у Києві.

  Серйозні прокатні фірми мають у своєму розпорядженні солідний автопарк. Клієнт може обирати від позашляховика до мінівена, від респектабельного лімузина до невибагливої ​​«робочої конячки». У кожному класі вже склалися стійкі клієнтські переваги. Давайте розглянемо ці модні тренди.

  Економ-клас: Hyundai Accent

  У бюджетному сегменті оренди авто в Києві лідером переваг є прокат Hyundai Accent з автоматичною КПП. Пояснюється цей вибір просто: дешево й не дуже сердито. Вартість прокату цієї цілком добротної та невибагливі машини, обладнаної кондиціонером, стартує всього від 25 доларів на добу. «Кореєць» припав до душі в якості підмінного робочого авто, а також – забезпечення транспортом співробітників, яким у даний момент часу потрібна максимальна мобільність.

  Лише трохи за популярністю відстає від Хюндая оренда Chevrolet Aveo – теж із «коробкою-автоматом». Вартість добової оренди ще нижча, але він дещо програє Хюндаю в комфортності.

  Третє місце впевнено посідає рідний Ланос – головним чином завдяки найнижчій ціні за оренду авто на добу – всього від 15 $.

  Середній клас: Corolla рулить

  У середньому класі оренди авто без водія в Києві впевнено лідирує Toyota Corolla. Надійний і комфортний седан, послуги якого за добу коштуватимуть майже як і прокат авто економ-класу. До того ж, виграш у комфорті очевидний. До речі, тут клієнт віддає перевагу класичній механічній коробці передач.

   

  Серйозну конкуренцію недорогій Короллі в середньому сегменті складає Hyundai Elantra. Це ідеальний варіант за формулою «ціна / якість». Мобільний, економічний, комфортний і зовні представницький «кореєць» припав до душі дуже багатьом клієнтам.

  Бізнес-клас: Camry як класика жанру

  У бізнес-сегменті з уподобаннями розібратися вже складніше. По-перше, тут вже частіше замовляють оренду авто з водієм, ніж без. А коли клієнт обирає авто для себе в якості пасажира, його смаки можуть дещо змінюватись.

  По-друге, в цьому сегменті аспект ціни вже не завжди важливий і головні критерії вибору визначаються цілями оренди. Найчастіше це представництво або комфорт.

  Пальму першості серед таких авто напрокат утримує Toyota Camry. Японка поєднує в собі зовнішню витончене представництво з комфортом, який можна вже сміливо назвати розкішшю. Класичний дизайн, шкіряний салон, люк, клімат контроль, коробка-автомат, ціна на добу всього від 38 $ – хіба це забагато для «класики жанру»?

  Утім, у цьому сегменті користується популярністю й Mercedes E220. Це вже для тих, чий смак вибагливий і вишуканий, а матеріальні можливості дозволяють його задовольнити.

  Такий хіт-парад клієнтських переваг за підсумками 2016 року. Як вони будуть змінюватися в році нинішньому, буде багато в чому залежати від пропозицій прокатних компаній і ситуації на ринку прокату авто в Україні в цілому.


  Додати коментар/відгук


  Онлайн підбір авто в прокат