з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 35.5 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Оренда авто у Бердичеві

Економ
Економ
від 15$ до 45$
Середній
Середній
від 30$ до 70$
Бізнес
Бізнес
від 43$ до 90$
Преміум
Преміум
від 85$ до 600$
Позашляховики
Позашляховики
від 36$ до 500$
Мінівен
Мінівен
від 33$ до 280$
Підбір авто
Знижка! 15%
Знижка! 15%
Знижка! 15%
Знижка! 15%
Знижка! 15%
Знижка! 20%
Маєте труднощі з вибором авто?
Наш 7Cars-бот вирішує проблеми!
Напишіть нам, ми завжди онлайн!
Отримати допомогу
Знижка! 20%
Знижка! 20%
Знижка! 15%
Знижка! 20%
Знижка! 20%
Знижка! 15%
Знижка! 20%
Новинка!
Знижка! 20%
Знижка! 20%
Знижка! 20%
Знижка! 20%
Новинка!

Бердичів – стародавнє українське місто у Житомирській області. Раніше було одним із головних торгових центрів, куди з’їжджалися купці не лише з усієї України, а й із європейських країн. Зараз сюди приїжджають збагатиться культурно, адже невелике місто кишить цікавими місцями та архітектурними пам’ятками, серед яких безліч музеїв, монастирів та місць для відпочинку. Місцеві жителі люблять проводити час удома, але не менш охоче подорожують, адже його географічне розташування сприяє вивченню центральної та західної України. Для мобільного пересування радимо зняти машину в оренду від 7Cars у Бердичеві та подорожувати з комфортом.

Адреси подачі / повернення авто в Бердичеві

 • ЗД вокзал (пл. Привокзальна, 1)
 • Автовокзал-2 (вул. Маложитомирська, 4/1)
 • Доставка / повернення на вашу адресу в Бердичеві

Зверніть увагу! Автомобілі доставляються до Бердичева з Житомира, тому мінімальний час подачі авто становить 2-3 години. Радимо бронювати машину заздалегідь.

Переваги оренди авто в SevenCars

 • Незалежність. Ви можете орендувати авто без водія та подорожувати в будь-якому напрямку, зупинятися, де вам заманеться та поїхати далі, коли відчуєте потребу. Ліміт пробігу на добу – 350 км. Також ви можете взяти авто напрокат у Бердичеві, а повернути його в будь-якому іншому місті країни, заздалегідь попередивши нас про це.
 • Якісний сервіс. Оренда авто в 7cars здійснюється подобово або довгостроково. При оренді від 4 днів клієнт отримує безкоштовну подачу або повернення авто на вибір. Кожна машина, незалежно від класу, подається із чистим кузовом, салоном та повним баком палива.
 • Прокат із водієм. Якщо ви не знаєте місто, не вмієте або не хочете обтяжувати себе керуванням авто, завжди можна орендувати машину з професійним водієм. За необхідності ми можемо надати англомовного водія.
 • Краще каршерингу. Ви отримуєте автомобіль потрібного вам класу та типу, повністю справний та застрахований, з офіційним договором та підтримкою 24/7. І найбільший плюс у тому, що орендована машина належатиме лише вам (її ніхто не забере з-під носа) і ви можете на неї розраховувати будь-якої миті.

Як вигідно орендувати автомобіль

Рекомендуємо бронювати авто заздалегідь (не менше ніж за 1 місяць до дати старту оренди), в такому випадку ціна зменшиться до 15% від загальної вартості прокату. Якщо раннє бронювання неможливе, зверніть увагу на довгострокову оренду від 1 місяця за мінімальним добовим тарифом. Також ви можете заощадити, взявши прокат авто без застави, але купивши повну страховку автомобіля.

Прокат авто на весілля у Бердичеві

Плануєте весілля? Рекомендуємо взяти лімузин напрокат. Компанія 7Cars легко підбере для вас найбільш стильне та комфортабельне авто на весілля. Крім машин для наречених, ви також можете замовити у нас мінібус для гостей.

Поради водіям

 • Якщо ви вирішили дослідити гірську місцевість України, радимо взяти в оренду позашляховик із повним приводом.
 • Будьте готові до збільшення потоку автомобілів на дорогах у бік відомих курортних місць. Намагайтеся моніторити ситуацію із заторами за допомогою онлайн-карт. Щоб завжди бути на зв’язку, радимо взяти у нас безкоштовний Wi-Fi роутер.
 • Перед поїздкою детально сплануйте вашу подорож. У цьому вам допоможе наш блог із добірками маршрутів Західною та Центральною Україною.

Доступні марки автомобілів

Популярні запитання про оренду авто

Чи можу я взяти в оренду авто для роботи в таксі?

Ні, орендовані автомобілі не можуть бути використані як таксі, брати участь у спортивних змаганнях, ремонтуватись без нашого відома. Також заборонено передавати авто особам, які не вказані в договорі.

Скільки палива має бути при поверненні автомобіля?

Здавати автомобіль потрібно із повним баком.

Чи обладнані ваші машини дитячим автокріслом?

Якщо ви попередите про необхідність дитячого крісла, ми безкоштовно встановимо його в будь-яку машину. Також можемо додатково надати вам GPS навігатор, роутер та бокс для багажу на дах.