X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,0 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 27,0 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X

  Бронирование автомобиля

  Город:
  Период:
  Як скласти договір прокату авто

  Як скласти договір прокату авто: основні моменти та нюанси

  Багато людей хочуть у будь-який час мати у своєму розпорядженні автомобіль, однак не бажають сплачувати за його ремонт та страхування, а також перейматися проблемою місця для паркування. Зараз це можливо. Існує доволі багато компаній, що пропонують послуги з прокату авто в Києві. Однією з них 7Cars.

  Трохи про компанію 7Cars

  Автопрокат 7Cars пропонує своїм клієнтам послуги з оренди автомобілів різних класів та місткості, а також автобуси з водієм, без водія, на добу або довгостроково (на необмежений час).

  Крім того, компанія пропонує автовласникам партнерство: ви можете здати машину напрокат та отримувати за це кошти.

  На сайті нашої компанії ви можете знайти договір оренди авто, який містить багато пунктів та нюансів, але головне для нас чесні взаємовідносини з клієнтами, тому спробуємо розібратися, на що варто звертати увагу при укладанні договору прокату.

  Застава при оренді авто

  Одним з «підводних каменів», з яким можна зіштовхнутися при оренді автомобіля, застава. Без внесення застави ви не зможете взяти автомобіль в оренду. Заставою слугують грошові кошти орендатора транспортного засобу.Аренда авто, как составить договор 7Cars

  Договір оренди передбачає випадки, коли ці гроші не повертаються, або коли сума застави повертається не в повному обсязі:

  Можливе шахрайство на ринку прокату авто

  Якщо ви вирішили взяти авто напрокат, рекомендуємо ознайомитися з найбільш поширеними методами обдурювання, що застосовують недобросовісні компанії з прокату авто. Отже, наведемо, що нам доволі часто доводилося чути від клієнтів інших автопрокатів.

  Шахрайство з дефектами та поламками, які не були виявлені при прийманні машини в користування. Коли ви орендуєте машину, вас можуть підганяти при її огляді на предмет наявних пошкоджень. Це навмисно робиться для того, аби ви не помітили усіх подряпин, ум’ятин та відколів. Коли ви повертатимете машину, все це одразу буде виявлено, а відповідальність за ці дефекти буде перекладено на вас. Аби уникнути такої ситуації, не звертайте уваги на прохання поквапитися. Зробіть фото авто з усіх боків, уважно перечитайте усі умови, поставте питання щодо незрозумілих моментів та насолоджуйтесь поїздкою на комфортабельному авто.

  Права та обов’язки

  Договір прокату передбачає для вас наступні права:Прокат авто в Киеве SevenCars

  1. Ви маєте право використовувати автомобіль цілодобово, але лише в межах України.
  2. Максимально припустимий пробіг машини за добу складає 350 кілометрів.
  3. Забороняється передавати авто третім особам, з якими не було укладено договір прокату.
  4. Ви можете відмовитися від договору прокату в будь-який час.

  До ваших обов’язків як орендатора авто відносяться:

  Орендодавець авто має право на:

  1. Відшкодування збитків орендатором транспорту;
  2. Розірвання договору в односторонньому порядку та повернення авто у випадку, якщо орендатор порушує правила користування машиною.
  3. Відмову орендатору у подовженні терміну дії договору.

  На орендодавця транспорту покладені наступні обов’язки:

  Як бачите, основні ризики пов’язані в першу чергу або із власною неуважністю клієнта при виборі авто та укладанні договору, або за безвідповідальним та шахрайським відношенням компанії, що пропонує авто напрокат.

  Аби цього уникнути, ми рекомендуємо звертатися лише до перевірених фірм, що мають репутацію надійних. Клієнти компанії 7CARS цілком убезпечені від випадків, що описані вище.

  При зверненні до нас ви отримаєте повну експертну консультацію з будь-яких питань щодо договору оренди та вибору авто. Для 7CARS, клієнти це ціновані та шановані друзі, тому ми намагаємося будувати цілком прозорі відносини та ділимося корисною інформацією.

  На думку наших клієнтів, автопрокат 7CARS найкраща компанія з прокату авто в Києві!


  Залишити відповідь