з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Як взяти авто напрокат в Україні. Особливості оренди машин

Як взяти авто напрокат в Україні. Особливості оренди машин

Данило Безлюдько
Директор, засновник компанії

Перше, чим цікавиться будь-яка людина, яка хоче взяти автомобіль в оренду – це умови прокату, застава та можливість виїзду за кордон. Компанія SevenCars уже 7 років надає послуги з оренди машин різних класів: від економ до представницького, й зараз ми дамо відповіді на найпопулярніші запити клієнтів.

Що потрібно для того, щоб взяти автомобіль в оренду?

По-перше, людина, на яку буде оформлятися оренда, має бути не молодшою 21 року, а її водійський стаж повинен становити не менше 2 років.

Щоб забронювати автомобіль, достатньо зателефонувати нам або ж замовити послугу зворотного дзвінка. Також можна оформити бронювання на сайті, написати нам на пошту або ж у будь-який зручний для Вас месенджер.

Для підтвердження бронювання достатньо надіслати нам фото Ваших документів: паспорта, ідентифікаційного коду та водійського посвідчення.

Перш ніж отримати автомобіль, клієнт повинен підписати договір з нашою компанією, надати оригінали вищезазначених документів, внести оплату за дні прокату наперед і залишити заставу. Після паперової роботи Ви оглядаєте автомобіль разом з нашим співробітником на наявність дефектів, потім ці дані вносяться в акт прийому-передачі авто. На завершення проводитися фото фіксація.

Усі автомобілі нашої компанії застраховані за цивільною відповідальністю, а також КАСКО. Орендуючи автомобіль, Ви отримуєте технічно справний автомобіль з повним баком, перевірений нашим технічним відділом.

Послуги можна оплатити будь-яким зручним для Вас способом: як готівкою, так і за допомогою банківської карти.

Що таке застава та для чого вона потрібна?

Підписуючи договір про оренду автомобіля, обов’язковою умовою є внесення грошової суми, яка залежить від класу автомобіля. Вона є лімітом відповідальності за автомобіль. Після закінчення терміну оренди сума повертається.

Також компанія 7cars надає своїм клієнтам можливість додаткового страхування та зменшення застави в п’ять разів. Скористатися цією послугою можуть клієнти старші 25 років, зі стажем водіння не менше 5 років. Послуга додаткового страхування діє за умови оренди автомобіля від 3 днів і поширюється на 3 класи авто: економ, стандарт і бізнес.

Що робити при ДТП?

При попаданні в ДТП клієнт зобов’язаний сповістити нашу компанію протягом 1 години і викликати поліцію. Також за кермом повинна знаходитися та людина, на яку був оформлений договір.

Чи можна виїхати на орендованому авто за кордон?

Наша компанія надає можливість оренди автомобіля для подорожі країнами Європи. Виїзд у країни СНД заборонений. Для виїзду за кордон на автомобілях нашої компанії потрібно оформити пакет документів, вартість яких становить 3500 грн. Сюди входить: розширена КАСКО на Європу, ассістенс, технічна допомога шляху 24/7, нотаріальна довіреність і Green card. Важливо пам’ятати, що за умови такої послуги застава збільшується на 50 відсотків.

Детальніше ознайомитися з парком авто і нашими послугами Ви можете на сайті. Також будемо раді бачити Вас у наших офісах. Успіхів на дорогах!

 

Залишити відгук