з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 37.00 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Оренда авто з ГБО

Оренда авто з ГБО

Богдан Богданович
Керівник технічного відділу

Оренда авто з газобалонним обладнанням (ГБО) – це дуже вигідний спосіб пересування по столиці. Ви отримуєте той самий комфорт, що і в авто з бензиновим двигуном, а платите за паливо вдвічі менше. Це розумна економія, адже перехід на газ приносить тільки користь без жодних обмежень у комфорті або безпеці. За бажання ви зможете перейти на бензин, просто переключивши систему.

Що дає прокат авто з ГБО?

 • Фінансова вигода. Ми здаємо в прокат авто з ГБО в Києві, щоб вам було ще вигідніше співпрацювати з нашою компанією. Платіть менше – їздіть більше!
 • Безпека. На машинах автопарку 7Cars встановлено ГБО 4 покоління. Це безпечне і легальне обладнання. Всі автомобілі в бездоганному технічному стані.
 • Можливість вибору. Якщо захочете заправитися бензином – будь ласка! Перемкніть систему і змініть вид палива.
 • Проста заправка. У Києві безліч автозаправок, і майже на кожній з них є пропан.
 • Два бака в одному авто. У нас ви орендуєте авто з двома баками – бензиновим і пропановим. Заправивши обидва, ви можете більше не думати про проблему нестачі палива.

7Cars – прокатна організація, де інтереси клієнтів завжди на першому місці. Ми знаємо, в які суми обходиться заправка автомобіля бензином, і пропонуємо найвигідніший для вас варіант.

Прокат авто з ГБО для Києва є оптимальним рішенням – можете їздити скільки завгодно, а ваш бюджет не постраждає. Зробіть правильний вибір і орендуйте супервигідний автомобіль!

Автомобілі з ГБО, доступні для оренди в 7Cars

Залишити відгук