з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 39.60 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Переваги оренди та правила експлуатації електромобіля

Переваги оренди та правила експлуатації електромобіля

Юлій Лечехліб
Співзасновник компанії

Електрокари дуже швидко набирають популярність у всьому світі не лише через свою екологічність, а й через зручність експлуатації. Сучасні електромобілі дуже прості в керуванні та технічному обслуговуванні.

В Україні купівля та прокат електромобілів — не менш затребувана послуга, ніж в інших країнах Європи, тим більше, що супутня інфраструктура розвивається дуже швидко. Сьогодні не проблема знайти зарядку для авто з електродвигуном навіть у невеликих містах.

Якщо ви роздумуєте над покупкою електромобіля, але не знаєте всіх нюансів, ми рекомендуємо скористатися довгостроковою орендою такої машини і самостійно відчути всі переваги її експлуатації.

Переваги та недоліки електромобілів

Не довго розписуватимемо головний плюс таких авто, їх екологічність. Мінімум забруднень навколишнього середовища – це основний фактор величезної популярності електрокарів.

Інші важливі переваги це:

 • економічність – вартість електрики в рази нижча за бензин або дизпаливо;
 • ефективність – згідно з останніми дослідженнями, рівень переробки вхідної енергії в кінетичну в електродвигунів один із найвищих – понад 70%.

Основний мінус таких авто – тривалий період зарядки. Тобто ви повинні завжди мати певний запас часу в дорозі. Але це питання поступово втрачає свою актуальність:

 • По-перше, сучасні електромобілі мають досить великий запас ходу. Наприклад, візьмемо популярну модель у прокаті 7 cars — Nissan Leaf: він може проїхати на одному заряді від 300 до 350 км;
 • По-друге, як ми вже говорили вище, електрозарядні станції можна знайти на більшості стандартних АЗС і навіть встановити її у себе вдома.

На запас ходу електрокара може вплинути погода (в холодну пору року акумулятор розряджається швидше), а також стиль керування. Агресивні гальмування та розгони знижують тривалість пробігу на одному заряді. Плавний набір швидкості та дотримання адекватного швидкісного режиму, навпаки, продовжать час їзди. Також важливо пам’ятати, що конструкція електрокара передбачає поповнення заряду під час рекуперативного гальмування. Плавно гальмуючи на довгих спусках, ви заряджаєте акумулятор.

Що дає оренда електромобіля?

Оренда електромобіля – найкращий спосіб зрозуміти, чи підходить вам такий тип транспортного засобу. Ви можете скористатися послугою подобової та довгострокової оренди.

Такий варіант дозволити вам ніби “приміряти” авто під себе: ви навчитеся керувати машиною з електродвигуном, а наші консультанти розкажуть про всі нюанси зарядки та експлуатації. Також ви зможете реально побачити, що ціна зарядки електрокара суттєво відрізняється від звичних нам сум для бензинових чи дизельних авто.

Взяти електромобіль в оренду можна, якщо ви приїхали у відрядження, вирушаєте у невелику подорож або просто хочете отримати задоволення від поїздки містом.

Правила та нюанси зарядки електрокара

Якщо ви берете автомобіль у прокаті, співробітники обов’язково проконсультують вас про особливості заправки. Зробити це можна на спеціальних зарядних станціях, більшості великих АЗС.

Орієнтир за часом: 1 хвилина = 1 кілометр пробігу. Не рекомендується часто підключати акумулятор до зарядки, тому заправляйте авто, коли у нього 10% заряду і менше.

Також кожна машина комплектується спеціальним перехідником, який дозволяє заряджати авто від звичайної розетки 220В. Тому підживити акумулятор можна навіть вдома. Це займе трохи більше часу, але коштуватиме ще дешевше, ніж на АЗС.

Щоб швидко знайти заправку для електрокара, можна скористатися мобільним додатком UGV Chargers із картою станцій. Також у ньому ви зможете забронювати собі сесію заправки та одразу ж її оплатити.

Експлуатація електромобіля взимку

Декілька корисних порад, як користуватися електрокаром взимку:

 • Перед початком руху прогрійте авто, щоб електроніка показала вам правильний запас ходу, оскільки в морозну пору року акумулятор розряджається швидше;
 • Не варто покладатися на 100% на вказаний пробіг — краще заздалегідь переконатися в наявності зарядних станцій, якщо плануєте тривалу поїздку.

Також взимку процес заряджання авто може тривати довше, ніж у теплий час. В іншому, експлуатація електромобіля взимку нічим не відрізняється від інших сезонів.

Оренда nissan leaf в 7cars – це відмінний вибір, щоб відчути всі переваги електрокарів без турбот про страхування або техогляд. Ми пропонуємо нашим клієнтам машини в ідеальному стані, тому впевнені, що ви отримаєте максимум задоволення від керування автомобілем.

Залишити відгук