з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Де орендувати авто: у прокатної компанії чи приватної особи?

Де орендувати авто: у прокатної компанії чи приватної особи?

Данило Безлюдько
Директор, засновник компанії

У Києві легко взяти авто в оренду – автомобілі пропонують як спеціалізовані компанії, так і безліч приватних осіб, що прагнуть підзаробити. Прокат авто у приватної особи для багатьох асоціюється з більшою вигодою. Але чи так це насправді? Давайте розглянемо цю «вигоду» детальніше.

Особливості оренди авто у приватних осіб

Окрім низьких цін, приватні орендодавці також приваблюють орендарів такими перевагами:

 • відсутність потреби оформлювати офіційний договір та інші папери;
 • можливість вирішити будь-які непередбачені ситуації, якщо вони виникнуть під час оренди, в індивідуальному порядку, не долучаючи поліцію.

З іншого боку, прокат авто у приватної особи пов’язаний із цілою низкою недоліків.

 • Багато орендодавців не приділяють достатньо уваги техобслуговуванню автомобіля і догляду за ним. Вони часто керуються такою логікою: навіщо підтримувати авто в ідеальному стані, якщо його будуть використовувати сторонні люди?
 • З метою економії приватні власники можуть відмовитися від страховки КАСКО, обмежуючись лише обов’язковою ОСАГО. Через це при ДТП вам може знадобитися покрити частину витрат зі своєї кишені.
 • Вибір авто у приватних осіб зазвичай сильно обмежений: доводиться брати те, що є.
 • У більшості випадків, ви не зможете взяти у приватного власника автомобіль з водієм, замовити додаткове обладнання або доставку за потрібною вам адресою.

Що ви отримуєте у прокатній компанії?

Оренда автомобіля у спеціалізованій компанії – це низка корисних опцій, які навряд чи надасть вам приватна особа.

аренда авто в Киеве1. Прокат на будь-який термін. Наявність документів та певної суми грошей – і ви отримуєте авто на необхідний час. Водночас, оренда авто в Києві за допомогою приватних оголошень – це завжди невизначеність. Ви можете домовитися з приватним орендодавцем на тиждень, а через декілька днів авто вже йому самому конче необхідне. Убережіть себе від несподіванок!

2. Повноцінне обслуговування. Страхування, супровід кваліфікованих консультантів, швидке реагування на будь-які позаштатні ситуації – все це може гарантувати лише велика прокатна компанія. У 7Cars піклуються про вас і ваше замовлення з моменту подачі заявки та протягом усього часу оренди.

3. Автомобілі будь-якого класу. 7Cars пропонує широкий вибір авто – від скромних моделей для поїздок у відрядженні до VIP-автомобілів, необхідних при зустрічі делегацій зарубіжних партнерів та солідних гостей. Можна навіть орендувати автобус на весілля або мікроавтобус для поїздки за місто.

4. Гарантії. Якщо авто зламалося, 7Cars надасть вам заміну. Автомобіль потрібен на конкретну годину – він приїде точно у визначений термін. Замовляєте авто в аеропорт, на вокзал, до офісу або додому – 7Cars гарантує подачу.

Як бачимо, переваг від співпраці з прокатної компанією набагато більше. Економія у випадку з приватною особою насправді виявляється фіктивною, оскільки оренда авто від приватних осіб у Києві – це ризик, брак сервісу і повна відсутність гарантій.

Замовляйте автомобіль у 7Cars – керуйте хорошими авто і отримуйте найкраще обслуговування в Києві!

Залишити відгук