X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А

  Львів

  Аеропорт "Львів"
  1$ = 27,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X

  Бронирование автомобиля

  Город:
  Период:
  Орендувати авто в прокатної компанії, чи у приватної особи?

  У Києві легко взяти авто в оренду – автомобілі пропонують як спеціалізовані компанії, так і безліч приватних осіб, що прагнуть підзаробити. Прокат авто у приватної особи асоціюється з більш вигідною операцією. Але чи так це насправді? Давайте розглянемо цю «вигоду» детальніше.

  Що ви отримуєте в прокатної компанії, та чого ніколи не надасть приватна особа:

  аренда авто в Киеве1. Прокат на будь-який термін. Наявність документів і певної суми грошей – і ви отримуєте авто на необхідний час. У той час як оренда авто в Києві за допомогою приватних оголошень – це завжди невизначеність. Ви можете домовитися з приватною особою на тиждень, а через декілька днів авто вже йому самому конче необхідне. Убережіть себе від несподіванок!

  2. Повноцінне обслуговування. Страховка, супровід кваліфікованих консультантів, швидке реагування на будь-які позаштатні ситуації – все це може гарантувати лише велика прокатна компанія. У 7Cars піклуються про вас і ваше замовлення з моменту подачі заявки та протягом всього часу оренди.

  3. Автомобілі будь-якого класу. 7Cars пропонує широкий вибір авто – від скромних моделей для поїздок у відрядженні до VIP-автомобілів необхідних при зустрічі делегацій зарубіжних партнерів та солідних гостей. Можна орендувати навіть автобус на весілля або мікроавтобус для заміської поїздки.

  4. Гарантії. Якщо авто зламалося, 7Cars надасть вам заміну. Автомобіль потрібен на конкретну годину – він приїде точно в строк. Замовляєте авто в аеропорт, на вокзал, до офісу або додому – 7Cars гарантує подачу.
  Як бачимо, переваг від співпраці з прокатної компанією набагато більше. Економія з приватною особою насправді виявляється фіктивною, оренда авто у приватної особи в м. Київ – ризик, брак сервісу і повна відсутність гарантій.

  Замовляйте автомобіль в 7Cars – керуйте хорошими авто і отримуйте краще обслуговування в Києві!


  Залишити відповідь