з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Непередбачені ситуації в дорозі: як не зіпсувати автоподорож

Непередбачені ситуації в дорозі: як не зіпсувати автоподорож

Богдан Богданович
Керівник технічного відділу

Для багатьох із нас подорож – це ефективний спосіб зняти стрес, що накопичився за час тривалої монотонної роботи, одноманітного життя, складних побутових питань. Зміна звичної обстановки стає справжнім порятунком і відмінним варіантом провести довгоочікувану відпустку. Останнім часом все більш популярними стають подорожі за кермом автомобіля, що дозволяють відчути справжню свободу пересування, яка стирає кордони та рамки. Ви отримуєте можливість відвідати найвіддаленіші місця та куточки країн, які зазвичай приховані від туристів.

Якщо раніше така унікальна можливість була відкрита лише для тих, хто мав власний автомобіль, то зараз вона доступна всім охочим – завдяки прекрасно організованому сервісу прокату авто. Проте, без урахування всіх можливих ризиків тривалої автомобільної подорожі будь-яка відпустка може обернутися скупченням проблем. Для того, щоб цього уникнути, краще заздалегідь обдумати всі можливі непередбачені ситуації на дорозі.

Фінансові стреси

Фінансові стреси

Багато недосвідчених мандрівники, вирушаючи в дорогу на орендованому авто, ризикують зіткнутися з непередбаченими витратами у зв’язку з власною неуважністю або недосвідченістю. Для того, щоб уникнути подібних ситуацій, беручи ТЗ в оренду, потрібно звернути увагу на такі моменти.

 • Вибір машини краще здійснювати не тільки з точки зору престижу або комфорту, але й з урахуванням її економічної вигоди. Механічна коробка передач у сукупності з прийнятною витратою палива стане відмінним варіантом для тривалої поїздки.
 • Укладаючи договір оренди, звертайте увагу й на наявність повної страховки, яка убезпечить вас від будь-яких неприємностей у разі потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду.
 • Не повинні залишатися без вашої уваги й особливі умови користування авто, висунуті прокатником. Дотримання вимог до своєчасного повернення автомобіля, а також встановлених лімітів щоденного пробігу та інших пунктів угоди дозволять вам отримати реальну фінансову економію, повертаючи ТЗ орендодавцю.
 • Бронювати авто краще заздалегідь. У такому випадку компанія може запропонувати вам нижчі ціни.
 • Попереднього планування вимагає і загальний бюджет подорожі. Звичайно, відпустка – це час отримання максимального задоволення й позитивних вражень, тому ставити себе в жорсткі рамки економії не варто, але тринькати гроші без вагомих ​​причин теж не потрібно.

Збереження здоров’я

Автомобільна аптечка

Вирушаючи в подорож, особливу увагу варто приділити стану свого здоров’я та підтримці його на оптимальному рівні. Тривалий вояж – досить відповідальний захід, який з необачності може понести за собою безліч неприємних наслідків.

 • Якщо ваш організм погано переносить тривале перебування в машині, повідомляючи вам про це нудотою або блювотою, головним атрибутом вашої відпустки мають стати відповідні ліки. Сучасна фармацевтика пропонує масу варіантів, здатних полегшити години, проведені в машині. Таблетки, мікстури або льодяники прийдуть на допомогу, нівелюючи негативні реакції вестибулярного апарату.
 • Особливої ​​підготовки вимагає автомобільна відпустка з дітьми. Жар або отруєння, неможливість звичного здійснення гігієнічних процедур, нудьга в дорозі – все це потрібно продумати заздалегідь і запастися базовим набором аптечних препаратів, вологих серветок та засобів особистої гігієни, а також ігор.
 • Укомплектована аптечка не завадить і дорослим учасникам подорожі. Тут повинні бути рішення проти будь-яких раптових нездужань: від харчових отруєнь до проблем із тиском.

Підтримання безпеки

GPS-навігатор в авто

Фінансова стабільність і підтримка здоров’я – це важливі, але не єдині умови успішної відпустки. Уникнути багатьох неприємностей у дорозі допоможе грамотна комплектація самого транспортного засобу.

 • Наявність GPS-навігатора допоможе не заблукати в дорозі та скласти найбільш оптимальний маршрут із точки зору безпеки та привабливості.
 • Авто, оснащенне системою автоматичного гальмування ABS, застрахує від слизьких доріг або недотримання безпечних дистанцій між учасниками дорожнього руху.
 • Запаска, ремкомплект, ліхтар на акумуляторах допоможуть гідно вийти з неприємної ситуації з пробитим колесом або свічками запалювання, які вийшли з ладу.
 • Не варто організовувати подорожі з тривалими переїздами без зупинок. Краще продумати маршрут, де буде ночівля в готелі, або закинути у багажник зручний намет – водієві обов’язково потрібен відпочинок від дороги та напруги, пов’язаною з їздою.

Будь-яка автомобільна пригода – це ретельне планування з урахуванням усіх можливих нюансів. Проте, якщо все грамотно організовано, то вона може стати для вас справжнім джерелом незабутніх вражень, першокласних емоцій і теплих спогадів.

Залишити відгук