з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 37.00 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Франшиза при оренді автомобіля

Франшиза при оренді автомобіля

Данило Безлюдько
Директор, засновник компанії

Франшиза при оренді автомобіля

Термін «франшиза» активно застосовується страховими компаніями. Однак не всі водії, які бажають взяти авто напрокат, чітко розуміють його суть. Тим часом, за кордоном ця практика з успіхом використовується вже багато років. Багато компаній таким чином знімають із себе можливі ризики у випадку, якщо станеться аварія. Водій також залишається у виграшу, адже в разі ушкодження орендованої машини йому не доведеться оплачувати весь ремонт зі своєї кишені.

Простіше кажучи, франшиза це ліміт відповідальності клієнта на період оренди, тобто та сума, яку страхова компанія не виплачуватиме у випадку ДТП. Це ефективний та перевірений часом засіб додаткового фінансового захисту, як для самої компанії, що надає послуги автопрокату, так і для її клієнтів. Все дуже просто. Якщо, вартість ремонту автомобіля складає, наприклад, 2000 євро, а розмір франшизи складає 1000 євро, то залишок вартості ремонту має оплатити страхова компанія. Клієнту, який взяв машину напрокат, вже не доведеться нести додаткові витрати. Однак таке страхування має свої обмеження: якщо водій пошкодив автомобіль, перебуваючи в нетверезому стані, або не поінформував орендодавця на протязі однієї години з моменту пригоди.

Як зменшити франшизу при оренді автомобіля?

Застава за оренду автомобіля завжди оформлюється до початку прокату. За бажанням, можна придбати додаткове страхування за умови, що термін оренди перевищує 3 доби. Зате, в цьому випадку ваша відповідальність в разі ДТП зменшується у 5 разів, а також з’являється додатковий захист від додаткових штрафів у випадку викрадення або повного знищення авто. Більше подробиць на https://7cars.com.ua/usloviya-strahovaniya-avto/

Багато хто з водіїв чув про так звану «нульову франшизу». По суті, це те саме розширене страхування, яке, частіше за все, вже включене в тарифи оренди. В такому випадку клієнту не потрібно хвилюватися через додаткові витрати. Незалежно від розміру збитків, вони в повному обсязі покриваються страховою компанією. При цьому вартість нульової франшизи може бути різною. У деяких випадках, компанії пропонують такий вид страхування зі знижкою, що вельми вигідним для клієнтів.

Прокат авто 7Cars в Києві це вигідно, безпечно та надійно

Хочете орендувати презентабельний автомобіль з високим рівнем комфорту в Києві? Компанія 7Cars готова допомогти вам! Усім клієнтам надаються максимально вигідні умови прокату сучасних автомобілів з розрахунком за добу. Якщо ви не бажаєте керувати транспортним засобом самі, то найкращим варіантом стане оренда з водієм. Ви також можете обрати необхідну автівку або автобус без водія.

Обираючи послуги компанії 7Cars, ви отримуєте такі переваги від співпраці:

 • цілодобова підтримка водія на дорозі;
 • конкурентні ціни;
 • мінімальний пакет документів при прокаті;
 • зручні методи оплати послуг;
 • широкий вибір автомобілів різних класів та місткості;
 • машина надається клієнту вже в день звернення;
 • всі автомобілі повністю застраховані.

Компанія 7Cars це ваш постійний помічник для швидкого та комфортного пересування Києвом. Взяти авто в оренду за вигідною ціною тепер просто, як ніколи! Звертайтеся до перевіреного та найнадійнішого автопрокату міста!

Залишити відгук