з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Як обрати авто напрокат?

Як обрати авто напрокат?

Данило Безлюдько
Директор, засновник компанії

Прокат авто: як зробити правильний вибір?

Послуги прокату автомобілів з кожним днем стають все більш популярними, оскільки багато людей вже встигли належним чином оцінити всі ті переваги, що можна отримати, скориставшись такою пропозицією. Звернувшись до відповідної компанії, можна обрати транспортний засіб, який вам до вподоби, та орендувати його на будь-який термін, після чого просто повернути назад. Однак далеко не всі організації, що надають такі послуги, здатні забезпечити все необхідне. Аби не помилитися з вибором та отримати все, що може знадобитися, слід уважно ставитися до вибору та звертатися до того автопрокату, де вам запропонують усі можливі вигоди.

Вибір авто в оренду: на що слід зважати?

Оренда авто може як подарувати вам численні переваги, так і наразити на несподівані труднощі. Досвідчена організація, що надає послуги автопрокату, з власного досвіду знайома з усіма тонкощами даного процесу та може запропонувати своїмпрокат авто в Киеве как выбрать нужный автомобиль клієнтам численні вигоди. Саме через це слід, перш за все, звертати увагу на наступні моменти:

 • Представлений асортимент транспортних засобів. Чим ширший вибір вам пропонується, тим більше шансів, що ви зможете знайти ідеальний для себе варіант. Досвідчені компанії зазвичай пропонують на вибір одразу кілька категорій транспортних засобів, включаючи седани, позашляховики та мінівени. При цьому застосовується також їх розподіл на цінові категорії. Наприклад, ви можете взяти в оренду авто економ-класу або підібрати преміум-автомобіль. Завдяки такому розподілу, можна знайти транспортний засіб у найкоротший термін.
 • Як часто автомобілі компанії, що ви обрали, проходять технічний огляд? Це вкрай важливий момент, адже деякі організації надають своїм клієнтам несправні машини, а потім починають вимагати гроші за ремонт. Якщо переконатися в тому, що авто, яке ви орендуєте, цілком справне, подібних проблем не буде.
 • На який строк надається оренда? Автомобіль напрокат може знадобитися у різних ситуаціях. Наприклад, якщо ваш власний транспортний засіб знаходиться в ремонті та буде готовий за кілька днів, тоді вам варто скористатися добовою орендою. Якщо ж ви знаходитеся в іншому місті або плануєте відправитися у невеличку мандрівку, то є сенс орендувати машину на довгий строк. Професійна компанія не лише піде вам назустріч у будь-якій ситуації, але й зробить додаткову знижку в разі довгострокової оренди.
 • Наявність страхування. Зазвичай, всі транспортні засоби, що надаються в оренду, в повній мірі застраховані від будь-яких непередбачуваних ситуацій. Якщо ж страхування відсутнє, краще звернутися до іншої компанії, аби не ризикувати.
 • Ще один важливий момент, на який варто звертати увагу, – це наявність водія. Можна орендувати авто з водієм або без водія – вибір залежить виключно від ваших побажань та конкретної ситуації.

Окрім цього, існує багато інших моментів, кожний з яких є важливим. Багато компаній намагаються створювати індивідуальні переваги, але далеко не всі з них у змозі надавати послуги на необхідному рівні. Аби не помилитися з вибором та отримати максимальний обсяг вигод, слід звернутися по допомогу до нашої компанії.

Оренда авто на вигідних умовах

взять авто напрокат в киеве в 7Cars.com.uaНаша компанія пропонує всім бажаючим можливість орендувати автомобіль на будь-який термін. Це стосується як людей, що приїхали до Києва вперше, так і постійних мешканців міста. Окрім стандартних переваг, ми пропонуємо своїм клієнтам також багато додаткових плюсів, завдяки яким ви ні в чому не відчуватимете потреби та не зіткнетеся з жодною проблемою.

З кожним клієнтом ми укладаємо договір, в якому прописуються усі обов’язки орендатора та орендодавця. Якщо ви взяли машину напрокат, скориставшись нашими послугами, ми не лише надаватимемо вам цілодобову технічну підтримку, але й оперативно замінимо, в разі необхідності, транспортний засіб, аби ви мали змогу продовжувати пересування, не відволікаючись на зовнішні фактори. При цьому всі послуги, що ми надаємо, коштують недорого, завдяки чому ви зможете дозволити собі все необхідне у будь-який зручний час.

Залишити відгук