з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Трансфер або таксі в аеропорт: що краще?

Трансфер або таксі в аеропорт: що краще?

Трансфер і таксі – послуги схожі за призначенням, але абсолютно різні за змістом. У даній статті ми постараємося з’ясувати, чим відрізняється трансфер від таксі, та яка з цих послуг буде більш комфортною і надійною.

Основні відмінності

Трансфер или такси: что выбрать

 • Таксі виконує функцію перевезення пасажирів за встановленим тарифом, і послуга надається відразу після отримання заявки. Трансфер же надається за попереднім замовленням з обов’язковим зазначенням усіх можливих нюансів.
 • Таксі не завжди подається вчасно. Особливо це неприємно, коли ви спізнюєтеся на важливу зустріч або літак. Якщо ж оформити послугу трансферу попередньо, це гарантує вам стовідсоткову подачу автомобіля.
 • Найчастіше таксі ми обираємо випадково, а подане за викликом авто – лотерея. Послуги трансферу надаються перевіреними прокатниками, що гарантують безпеку своїх пасажирів і якість сервісу.
 • Основна мета будь-якого таксиста полягає в транспортуванні пасажира з пункту А в пункт Б. Функції водія компанії, що надає послуги трансферу, набагато ширші та можуть включати: зустріч клієнта і допомогу з багажем, наприклад, при трансфері в аеропорт; вибір найбільш оптимального та короткого маршруту з урахуванням максимальної безпеки; планування зупинок у дорозі під час тривалої поїздки; для гостей міста або іноземців – оглядову екскурсію, якщо мається на увазі трансфер з аеропорту чи вокзалу, а також загальні рекомендації щодо перебування в країні / місті; надання допомоги при поселенні (якщо пропонується трансфер до готелю).
 • Сучасні служби таксомоторів переважно працюють на умовах надання інформаційних послуг. Тобто, приймаючи замовлення на поїздку, вони лише передають його будь-якому вільному водієві. Особливих перевірок водії не проходять (список вимог для прийому на роботу катастрофічно малий). Компанії, що надають послуги трансферу, суворо атестують своїх співробітників. До того ж, такі атестації мають два ступені: перевірка необхідного рівня водійської майстерності для пасажирських перевезень і медичне обстеження для гарантії повної безпеки клієнтів.

Чому трансфер?

Услуги трансфера

Клієнти, які звикли ефективно витрачати час і кошти, а також піклуються про власну безпеку та комфорт, все частіше роблять вибір на користь трансферу. Це можна пояснити низкою переваг даної послуги.

 • Оформлюючи послугу трансферу, ви самостійно визначаєте, як мінімум, клас авто: наприклад, економ, бізнес або преміум. Саме такий ТЗ у зазначений час і в потрібному місці чекатиме вас із водієм.
 • Гарантія чистоти і презентабельного зовнішнього вигляду авто, а також акуратний водій, який супроводжує вас до машини.
 • У випадку, коли необхідно зустріти зарубіжних партнерів у аеропорту, ви можете попросити компанію надати англомовного водія.
 • Оплачувати трансферні послуги можна не тільки готівкою, але й безготівковим платежем, оформляючи договір на юридичну особу.
 • Послуга трансферу – це гарантія отримання якісної і безпечної поїздки на авто, за технічне обслуговування якого несе відповідальність компанія, а не окремий водій.
 • Найчастіше трансфер замовляють за необхідності дістатися до аеропорту чи з нього; проте, ця послуга буде актуальна і для будь-яких поїздок на великі відстані, наприклад, з одного міста в інше. Якщо є необхідність переміщення групи більше чотирьох чоловік, то ви можете замовити не легкову машину, а комфортабельний мінівен або мікроавтобус.

Що вигідніше?

Послуга таксі буде зручна, якщо автомобіль вам потрібен найближчим часом, і ви готові трохи почекати. До того ж, у грошовому еквіваленті вона часто помітно дешевша, ніж трансфер. Однак так виходить не завжди:

 • якщо ваш літак затримується, то за простій таксі у більшості фірм доведеться платити відразу. Трансферні компанії часто надають деякий час безкоштовного очікування;
 • таксі практично завжди оплачується згідно з відстанню, а для трансферу містом може діяти фіксований тариф. Таким чином, якщо вам потрібно в сусідній район, то таксі обійдеться дешевше, а ось коли потрібна поїздка з одного кінця міста в інший – трансфер може виявитися набагато вигіднішим.

З іншого боку, трансфер, хоч і обходиться в більшості випадків дорожче, надає клієнту набагато більше комфорту, надійності та престижу.

Залишити відгук