X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 26,0 грн
  м.Київ, вул. Ізюмська, 5А
  Працюємо з 9:30 до 18:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  Економ
  Середній
  Бізнес
  Преміум
  Позашляховик
  Мінівен
  Економ
  Середній
  Бізнес
  Преміум
  Позашляховик
  Мінівен

  Оренда авто без водія

  Оренда авто без водія в Києві

  Прокат авто в Києві обходиться набагато дешевше таксі – це відмінний варіант для досвідчених водіїв, які бажають біти незалежними для поїздок по Україні. Якщо у вас немає можливості користуватися своїм авто, телефонуйте в 7Cars! Ми оперативно надамо автомобіль будь-якого класу і комплектації, при необхідності встановимо дитяче автокрісло або інше обладнання. Гарантуємо зручність та вигідні умови оренди авто в Києві.

  Як замовити прокат авто в Києві?

  Просто зателефонуйте в 7Cars!

  аренда авто киевМи уточнимо деталі, проконсультуємо, відповімо на всі питання про умови і ціни на прокат авто без водія в Києві. Якщо вас все влаштує, приїжджайте з пакетом документів в офіс компанії. Менеджер оформить договір. Якщо потім ви захочете продовжити оренду авто, розглянемо питання в індивідуальному порядку.

  Автопрокат 7Cars гарантує надання якісних послуг. Ми здаємо в оренду тільки іномарки не старше 4років. Всі прокатні авто проходять регулярний технічний контроль на спеціалізованій сервісній станції. За цим стежить штатний механік. Ми ретельно перевіряємо стан машини перед орендою, тому Вам не варто турбуватися про можливі несправності в дорозі. Але, в разі поломки авто, нашими менеджерами в найкоротші терміни буде надана технічна допомога, або заміна прокатного авто не нижче класом.

  При бажанні за послуги прокату авто в Києві можна розрахуватися в готівковій, безготівковій формі, та картами Visa і Mastercard. Якщо ви отримуєте авто поза нашою офісу, повідомте попередньо нашого менеджера про бажання розрахуватися банківською карткою.

  Всі автомобілі автопарку в бездоганному стані, але трапляються й несподіванки. Якщо з будь-яких причин ми не зможемо надати в оренду обрану вами модель, то замінимо її автомобілем того ж класу.

  Ми відповідаємо за надання авто, а ви – за його збереження і власну безпеку (відповідальність клієнта обмежена заставною сумою. Також, є можливість зменшити відповідальність, купивши додаткове страхування).

  Онлайн підбір авто в прокат