X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 24,3 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 24,3 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Оренда авто без водія

  Оренда авто без водія в Києві та Львові

  Прокат авто в Києві чи Львові обходиться набагато дешевше таксі, якщо машина потрібна вам не не одну коротку поїздку. Оренда – це відмінний варіант для досвідчених водіїв, які бажають бути незалежними для поїздок по Україні. Якщо у вас немає можливості користуватися своїм авто, телефонуйте в 7Cars! Ми оперативно надамо автомобіль у прокат без водія будь-якого класу і комплектації, при необхідності встановимо дитяче автокрісло або інше обладнання. Гарантуємо зручність і вигідні умови оренди авто у Львові та Києві.

  Як замовити прокат авто в Києві та Львові?

  Просто зателефонуйте в 7Cars!

  аренда авто киевМи уточнимо деталі, проконсультуємо, відповімо на всі питання про умови і ціни на прокат авто без водія в Києві чи Львові. Якщо вас усе влаштує, приїжджайте з пакетом документів в офіс компанії. Менеджер оформить договір. Якщо потім ви захочете продовжити оренду авто, розглянемо питання в індивідуальному порядку.

  Автопрокат 7Cars гарантує надання якісних послуг. Ми здаємо в оренду тільки іномарки не старше 4 років. Всі прокатні авто проходять регулярний технічний контроль на спеціалізованій сервісній станції. За цим стежить штатний механік. Ми ретельно перевіряємо стан машини перед орендою, тому вам не варто турбуватися про можливі несправності в дорозі. Але, в разі поломки авто, нашими менеджерами в найкоротші терміни буде надана технічна допомога, або заміна прокатного авто не нижче класом.

  При бажанні за послуги прокату авто можна розрахуватися в готівковій, безготівковій формі, та картами Visa і Mastercard. Якщо ви отримуєте авто поза нашою офісу, повідомте попередньо нашого менеджера про бажання розрахуватися банківською карткою.

  Пропонуємо подивитись відео про умови прокату авто в Києві та Львові. Як забронювати авто? Що таке застава? Що робити в разі ДТП? (рос. мова):

   

   

  Всі автомобілі автопарку в бездоганному стані, але трапляються й несподіванки. Якщо з будь-яких причин ми не зможемо надати в оренду обрану вами модель, то замінимо її автомобілем того ж класу.

  Ми відповідаємо за надання авто, а ви – за його збереження і власну безпеку. Відповідальність клієнта обмежена заставною сумою. Також є можливість зменшити відповідальність, купивши додаткове страхування.


  Онлайн підбір авто в прокат