з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 40.10 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
«Підтримка ЗСУ – обов’язок кожного українця»: 7Cars про волонтерство та допомогу армії України

«Підтримка ЗСУ – обов’язок кожного українця»: 7Cars про волонтерство та допомогу армії України

Юлій Лечехліб
Співзасновник компанії

24 лютого 2022 року в нашій країні розпочалася повномасштабна війна. Вибухи від перших ракет розбудили мирне населення, а сирени повітряної тривоги – страх і нерозуміння, що робити далі. Але усвідомлення прийшло швидко: не можна стояти осторонь.

З першого дня команда 7Cars допомагала людям виїхати з Києва в більш безпечні місця. Ми безкоштовно видавали машини з нашого автопарку, а також залишали їх на парковці і ховали ключі. Коли телефонували люди, яким було потрібне авто, ми говорили, де знайти ключі та просили зафіксувати стан машини на фото. Таким чином вдалося врятувати і одномістян, і автопарк.

Напочатку березня ми частково відновити наш другий бізнес – магазини «Галя Балувана», де протягом місяця безкоштовно готували їжу для ТРО, ЗСУ та жителів Солом’янського району.

Нещодавно наша команда їздила на Схід України, щоб передати хлопцям на передовій продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни, амуніцію та дрон.

А декілька днів назад, нам вдалося пригнати автомобіль для потреб військових.

З перших днів війни 7Cars регулярно відправляє частину прибутку на підтримку армії та допомагає закупівлею всього необхідного за власні кошти. Якщо ви бажаєте долучитися, телефонуйте нам і будемо приближати день перемоги разом!

Залишити відгук