з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 37.00 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua
Особистий кабінет для клієнтів 7Cars уже доступний

Особистий кабінет для клієнтів 7Cars уже доступний

Юлій Лечехліб
Співзасновник компанії

Чудові новини! Ви просили – ми зробили! Спеціально для своїх клієнтів компанія 7Cars створила функціональний особистий кабінет користувача, який дозволяє переглядати історію своїх замовлень, завантажувати документи для договору оренди, та, що найголовніше, відстежувати інформацію про доступність наших авто у реальному часі!

Як зареєструватися?

Перейдіть на сторінку реєстрації (посилання «Мій кабінет» у лівому верхньому куті цієї сторінки). На цій сторінці вам потрібно буде ввести свій номер телефону – на нього прийде SMS із секретним кодом верифікації. Отримавши код, вкажіть його, а також своє прізвище та ім’я, і створіть пароль для особистого кабінету, який надалі буде використовуватися для входу.

Як працює персональний підбір авто?

Зайшовши в особистий кабінет, натисніть на кнопку замовлення (вона доступна на першій вкладці «Замовити авто»).

Особистий кабінет клієнта 7Cars

Ви перейдете на форму, де потрібно вказати бажаний період оренди та місто, у якому ви хочете отримати авто. Ці два параметри є обов’язковими. Інші, такі як тип прокату (без водія/з водієм), клас, авто, тип КПП та вид палива, вказуються за бажанням. Ви також можете відфільтрувати авто за ціновою характеристикою. Після цього натисніть кнопку «Шукати».

Фільтр машин для оренди

У каталозі авто, що з’явився, оберіть саме той автомобіль, який підходить вам найбільше, керуючись інформацією про його статус доступності:

 • сірий статус – автомобіль не є доступним на бажаний період, і звільниться в день, що вказаний після напису “Доступний з …”;
 • зелений статус – це авто є повністю вільним на весь бажаний період оренди.

Недоступні авто

Також ви можете бачити інформацію про переміщення того чи іншого автомобіля. Вона з’являється у тому випадку, коли авто знаходиться не у місті видачі, але може бути подане туди за домовленістю.

Деякі автомобілі доступні виключно за запитом: після резервації таких авто наш менеджер найближчим часом зв’яжеться з вами та актуалізує доступність.

Доступні авто

Дізнатися більше про роботу особистого кабінету та його можливості ви можете з відео:

Виникли запитання, труднощі чи побажання щодо роботи особистого кабінету? Будь ласка, звертатися до наших менеджерів за телефонами, вказаними у верхній частині сторінки.

Залишити відгук