з 8:00 до 20:00 info@7cars.com.ua
Вхід у кабінет
UA
USD
1 USD = 34.7 UAH
7cars
 • Філія
  Телефон
  Час роботи
  з 8:00 до 20:00
  E-mail
  info@7cars.com.ua

Авто у лізинг

Знижка! 20%
Знижка! 20%

Авто в лізинг: вигідна і зручна послуга

Хочете придбати автомобіль, для вашої компанії він потрібен тут і зараз, але на даний момент на купівлю не вистачає коштів?

Звертайтеся до 7Сars, де ви можете купити машину в лізинг в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та інших містах України.

Авто в лізинг у Києві та інших містах – це, по суті, прокат машини з поетапним викупом. Надзвичайно зручний сервіс для фізичних, а особливо – для юридичних осіб.

Переваги лізингу авто для компаній

Все більше компаній прагнуть придбати машину в лізинг в Києві. Вигоди для юридичних осіб очевидні:

 • Економія обігових коштів. Адже не потрібно вилучати кошти з обороту для покупки транспорту. Досить зробити мінімальний внесок 30% від вартості автомобіля і вже користуватися ним, виплачуючи поступово.
 • Оптимізація оподаткування. Якщо юридична особа є платником ПДВ – покупка авто в лізинг в Києві при внесенні авансового платежу дасть можливість отримати податковий кредит на всю вартість авто відразу!
 • Відсутність ризиків. До того моменту, коли здійснено повний викуп, автомобіль за техпаспортом оформлений на лізингодавця. Це означає, що він як предмет лізингу не може бути предметом стягнення третіх осіб.
 • Рівномірність виплат. Витрати на реєстрацію та страхування розподіляються рівномірно на весь період виплат і включаються до щомісячних платежів.
 • Можливість придбати транспорт із пробігом. Хочете заощадити гроші компанії і купити б/в авто в Києві в лізинг? Без проблем!
 • Застава не потрібна. Лізингова компанія не зажадає від вас застави після оформлення машини в лізинг.

Таким чином, компаніям дуже вигідно застосовувати саме таку схему замість, наприклад, стандартного автокредитування. Тому ми й спостерігаємо зростання попиту на послугу придбання машини в лізинг в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові та інших містах України.

Умови лізингу авто

Купити машину в лізинг в Києві без зайвої тяганини і з правильним оформленням можна в компанії 7Cars. Від клієнта потрібен авансовий внесок від 30%.

Термін лізингу авто становить від року (мінімум) до трьох років (максимум). Від обраного терміну буде залежати відсоткова ставка. На неї також впливає те, чи бере клієнт нову машину або б/в, а також розмір першого внеску.

Комісія компанії за оформлення авто в лізинг становить від 2 до 4% і залежить від вартості обраного автомобіля.

Наведені вище умови підкріплюються гарантіями компанії, яка має солідний стаж роботи на автопрокатному ринку України, завоювала позитивну репутацію та імідж серед тисяч клієнтів.

Замовляйте машину в лізинг в Києві та інших містах України в 7Cars – це вигідно, надійно та ефективно!