X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 24,1 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 24,1 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X

  Бронювання авто

  Місто:
  Період:
  Умови оренди авто у Львові

  Світлана, менеджер з прокату 7cars
  08.12.2017

  У Києві взяти напрокат машину абсолютно не проблема: вибір досить великий, ціни доступні, а умови демократичні.

  условия аренды авто во львовеА як щодо культурної та туристичної столиці України? Чи є оренда авто Львова так само доступною послугою, як у Києві?

  Відповідь – «Так», адже прокат авто Львова представлений як мінімум компанією 7Cars! А значить – оптимальні для клієнта та прозорі схеми автоаренди, роками відпрацьованы в столиці, діють і тут! А ціни на прокат авто у Львові в компанії практично такі ж, як і в Києві.

  Переваги оренди в 7Cars

  Фірма надає послугу оренди авто без водія у Львові і прокат машини з водієм. 7Cars має ряд плюсів, завдяки яким багато клієнтів компанії стають постійними:

  1. ЦІНОВА ДОСТУПНІСТЬ Ціни на прокат авто у Львові в компанії стартують від 15-ти доларів на добу. Авто середнього і навіть бізнес-класу реально орендувати за 35$ на добу.
  2. ВЕЛИЧЕЗНИЙ АВТОПАРК Клієнт може вибирати серед більше сотні марок авто різних класів: економ, середній, бізнес, преміум, позашляховики і мінівени. Всі машини нові та у відмінному технічному стані.
  3. НАЛАГОДЖЕНИЙ ОПЕРАТИВНИЙ СЕРВІС Європейський рівень обслуговування – кредо компанії. Оформлення документів займає мінімум часу, в договорі враховані всі нюанси та обумовлені потенційно спірні моменти. Подача машини по місту – безкоштовна. Здати авто назад клієнт у Львові може за тією адресою, яка для нього є зручною.

  При замовленні оренди авто у Львові в 7Cars можливий виїзд на ній за кордон.

  Офіс розташований дуже зручно – поблизу із задізничним вокзалом, аеропортом і центром (Городоцька, 88).

  Тепер давайте розглянемо умови прокату авто Львова більш докладно.

  Мінімум документів – максимум ясності

  Для оренди авто без водія у Львові знадобиться посвідчення особи – основний документ і додатковий (наприклад, паспорт та свідоцтво про народження). А також водійські права та ідентифікаційний код. Усе! Пакет документів готовий!

  Вік клієнта повинен становити від 21 року, стаж водіння – від двох років. Для прокату представницьких авто – відповідно 25 років і 5 років досвіду за кермом.

  Безперечно, потрібна певна грошова застава, сума якої залежить від класу й марки орендованого авто. Суму можна внести готівкою,как взять авто в прокат во львове але достатньо й мати її на банківській картці – протягом терміну оренди ця сума «заморожується», після чого знов стає доступною.

  У договорі прописується все включно з добовим пробігом і кількостю бензину в баці. Співробітники компанії докладно та доступно пояснюють всі нюанси договору.

  Для того, щоб замовити оренду авто у Львові, досить просто набрати номер телефону на цьому сайті. Можна також це зробити онлайн.

  Якщо необхідна додаткова консультація про прокат авто у Львові – телефонуйте або пишіть, відповідаємо докладно та оперативно!


  Додати коментар/відгук


  Онлайн підбір авто в прокат