X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 24,1 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А
  Аеропорт "Львів"
  вул. Базарна, 51/53
  Аеропорт "Дніпро"
  1$ = 24,1 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  X

  Бронювання авто

  Місто:
  Період:
  У Києві зростає попит на оренду мінівенів

  Дмитро, менеджер з прокату 7cars
  11.12.2018

  В останні роки прокат автомобілів в столиці демонструє позитивну динаміку, що показують останні дослідження. Фахівці прийшли до висновку, що за минулий рік мінівени і преміум-лінійка авто показали приріст в 7 і 4 відсотки відповідно відносно минулого року. Традиційно багато клієнтів, які звертаються за орендою, є сімейними людьми. Вони вибирають мінівен, так як саме цей транспорт забезпечує необхідний рівень комфорту.

  Особливості українського ринку прокату

  Оренда авто дозволяє взяти машину на час, відправившись на ній в подорож. Транспорт, який можна взяти напрокат в Києві, відрізняється справністю, а автопарк спеціалізованих компаній регулярно поповнюється новими машинами. Все це позитивно впливає на вибір клієнтів, які віддають перевагу послуги оренди авто. Також важливу роль відіграють вигідні тарифи і повна прозорість угоди, що підписується клієнтом.Не можна не відзначити той факт, що близько третини клієнтів орендних сервісів представлені невеликими компаніями. Завдяки наявності даної послуги, такі організації мають можливість займатися бізнесом, розвиваючи кілька актуальних напрямків:

  • туризм;
  • бізнес-поїздки;

  Не менш цікавою послуга може стати для тих, хто збирається відправитися у відрядження. Кузов мінівена відрізняється місткістю, що дозволяє з комфортом розташуватися великій кількості співробітників і завантажити весь багаж без особливих зусиль. Оренда мінівена також актуальна серед тих, хто піклується про власну безпеку. Так як спочатку автомобіль розроблявся для сімейних пар, то рівню комфорту і захисту приділялася підвищена увага. Це легко виявити кожному, хто вирішить скористатися зазначеним транспортом.Прокат нерідко дозволяє замінити особистий транспорт, коли той перебуває на ремонті. Відновлення вузлів іномарок може займати багато часу, тому послуга дозволяє залишатися в звичному ритмі. У Києві послугою часто користуються гості столиці, а також ті, хто ще не встиг вибрати для себе конкретну модель авто. У подібному випадку оренда дозволяє провести детальний тест-драйв і прийняти рішення.


  Додати коментар/відгук


  Онлайн підбір авто в прокат