X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А

  Львів

  Аеропорт "Львів"
  1$ = 27,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Тариф вихідного дня

  “Тариф вихідного дня від 7CARS” – економте з нами під час оренди будь-якого авто в Києві!

  7CARS – це компанія, в якій для кожного клієнта знайдеться потрібний автомобіль! Невеликі «скромні» машини, стильні моделі середнього класу, «величні» джипи – зверніться до нас і самі оцініть якість запропонованої техніки. Відтепер, тимчасово отримати власне авто ще вигідніше! Пропонуємо замовити акцію «Тариф вихідного дня від автопрокату». Ми часто створюємо такі вигідні пропозиції для своїх клієнтів – ви, для нас не байдужі!

  «Що таке тариф, Беррімор ?!»

  Якщо вам на вихідні потрібен автомобіль в оренду без водія в Києві – ця акція саме для вас.

  Що вам потрібно зробити:

  Аренда Авто на Выходные по СуперЦене от Автопроката 7Cars

  1. Замовити в п’ятницю в оренду авто в компанії 7CARS. Наші менеджери блискавично реагують на заявки клієнтів, тому Ви отримаєте своє замовлення в точно призначений час.
  2. Вибрати модель яка сподобалась найбільше – асортимент великий, попереджаємо, зробити вибір буде дуже непросто). Якщо вам важко визначитися з моделлю – поясніть менеджеру транспортну задачу, розкрийте проблему і отримаєте найкраще рішення. Консультацію буде надавати фахівець, тому він підкаже те, що насправді буде актуально саме в вашому випадку.
  3. Отримати чисте авто з доглянутим салоном, охайною обшивкою – в загальному, зовнішній вигляд у відмінному стані, їздити дуже комфортно.
  4. Повернути машину в понеділок і оплатити за три, тільки за два вихідних дні – час, що залишився, ви отримуєте у якості подарунка за те, що залишаєтесь нашим клієнтом.

  Замовляючи автомобіль на прокат, ви отримуєте пристойний запас пробігу – сімсот кілометрів, тому ви зможете забезпечити себе транспортним засобом на всі три дні.

  «А як довго буде діяти ця чудова пропозиція?»

  Ми дуже хочемо, щоб кожен зміг дозволити собі орендувати якісний транспортний засіб на вихідні. Обов’язково спробуйте самі, щоб зрозуміти, що значить «дешево, стильно, зручно». Акція залишатиметься актуальною на протязі року – звертайтеся!

  «А що можна замовити по такому вигідному тарифу?»

  Для оренди доступні всі машини з автомобільного парку, зокрема можна замовити моделі:

  Ми знайдемо для вас дійсно містку модель!

  Ми часто проводимо цікаві акції для наших клієнтів – заходьте до нас частіше, і наші працівники ознайомлять вас з найвигіднішими пропозиціями! Проведіть незабутній вікенд в Києві з автопрокатом 7cars.