X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А

  Львів

  Аеропорт "Львів"
  1$ = 27,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X
  Имя*:
  Телефон*:
  Комментарий:

  Прокат автобусів для екскурсій

  Оренда автобуса для екскурсій

  Україна сьогодні являє собою туристичну Мекку, тому прокат екскурсійних автобусів користується успіхом та сталим попитом. Наприклад, хтось хоче вивезти колектив до Карпат, або зібрав компанію для рафтінгу по Случу, Південному Бугу або Черемошу. А хтось планує повезти туристів-репатріантів по історичних місцях, пов’язаних з їхніми предками. В будь-якому разі, знадобиться місткий та комфортабельний транспорт. Краще – з водієм, який надасть змогу усім учасникам подорожі відпочивати та займатися своїми безпосередніми обов’язками.Прокат Автобуса для Экскурсии в Киеве от SevenCars

  Переваги оренди туристичних автобусів

  Ідея оренди автобусів для екскурсій не є новою, але саме зараз вона якнайкраще відповідає потребам користувачів. Розгляньмо можливості, що відкриваються для клієнтів 7CARS.Аренда Туристических Автобусов в Киеве, Дешево от Автопроката SevenCars

  1. Компанія надає свій транспорт на різний термін. Ви можете скористатися цією послугою на добу, або довгостроково, якщо, наприклад, захочете все літо возити туристів до Асканії-Нова або Скадовська.
  2. Наша компанія має великий автопарк. Ми надаємо не лише послуги оренди туристичних автобусів, але й послуги оренди ще чотирьох класів автомобілів. Крім того, наша спеціалізація в Києві – позашляховики, тому ми можемо організувати автопрокат у будь-якій комбінації. Наприклад, авто преміум-класу для молодят та автобус для їхніх гостей. Що далі? Відправляємося на фотосесію до найближчого замку або до намету на березі Дніпра.
  3. Компанія розробила масу акцій – для постійних клієнтів, для вихідного дня, для довгострокової оренди тощо. Тому прокат транспортного засобу може виявитися більш дешевим, ніж ви очікували.
  4. Дорогою, наш клієнт отримує повну підтримку компанії. На окрему увагу заслуговує наше зобов’язання оперативно замінити транспорт у разі його поламки. Погодьтеся, що коли йдеться про оренду туристичних автобусів, така політика компанії заслуговує на високу оцінку з боку як досвідчених організаторів турів, так і гідів-початківців, а також перекладачів, та знавців історичних місць.
  5. Весь наш транспорт застраховано. Він регулярно проходить технічний огляд.
  6. Отримати туристичний автобус можна з мінімальним пакетом документів. До того ж, якщо ви везете групу школярів, то отримаєте вичерпну інформацію щодо узгоджень такої екскурсії.
  7. Цінова політика нашої компанії націлена на популяризацію послуг автопрокату в Україні. Саме тому у вас є можливість відносно недорого орендувати дійсно класний транспортний засіб.

  Отже, ви висуваєте ідею, складаєте маршрут та збираєте свою команду. Після цього – берете в оренду туристичний автобус (бажано – з водієм) та вирушаєте у подорож. Ви піклуєтеся про людей, а ми – про транспортний засіб. Ви насолоджуєтеся пам’ятками, а наш автобус доправляє вас у потрібне місце.