X
Имя*:
Телефон*:
Комментарий:

 • ru
 • ua
 • en
 • Автопрокат, якому довіряють!
  1$ = 27,5 грн

  Київ

  вул. Ізюмська, 5А

  Львів

  Аеропорт "Львів"
  1$ = 27,5 грн
  з 8:00 до 20:00
  ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
  MENU
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  Економ від 15$ до 45$
  Середній від 25$ до 70$
  Бізнес від 35$ до 90$
  Преміум від 85$ до 600$
  Позашляховик від 36$ до 500$
  Мінівен від 33$ до 280$
  X

  Бронирование автомобиля

  Город:
  Период:
  Прокат авто з виїздом за кордон

  ПРОКАТ АВТО З ВИЇЗДОМ ЗА КОРДОН: ALL INCLUSIVE

  Проказ авто з виїздом за кордонЗручність послуги прокату авто в Києві або оренди авто у Львові вже давно не заперечується. Хоч у якості машини на підміну, що вийшла з ладу; хоч в ролі забезпечення мобільності та максимального комфорту у відрядженні чи відпустці – попит на прокат авто зростає з року в рік.

  Але як щодо прокату авто з виїздом до Європи? Чи можна в Україні з мінімальною тяганиною орендувати «колеса» і відправитися на них за кордон?

  Авжеж, така послуга в Україні поки що не дуже поширена, але 7Cars її успішно надає. До того ж, що називається, «під ключ».

  Що це означає? А те, що для клієнта вже зроблено все: оформлені необхідні документи для автівки; пройдені реєстрації там, де це потрібно. Бажаєте скористатися повноцінним прокатом авто з виїздом в Польщу, ФРН, Словаччину або будь-яку країну ЄС – жодних проблем!

  Зацікавилися і хочете деталей? Будь ласка!

  СКІЛЬКИ КОШТУЄ ТА ПАКЕТ ПОСЛУГ

  Ціна послуги прокату авто з виїздом за кордон в Європу відрізняється від вартості автооренди по Україні тільки в одному моменті: є додаткова фіксована оплата в 3,5 тис. грн. Що ви отримаєте:

  – новеньку автівку (не старіше 2016-го року випуску) будь-якого класу на вибір в чудовому технічному стані

  – оформлена за всіма правилами і з урахуванням всіх вимог «зелена картка»

  – оформлена страховка КАСКО розширеного виду

  – довіреність, що складена і завірена за всіма канонами

  – універсальний та адаптований під європейську мандрівку автонабір, в якому є все необхідне. Повна аптечка, міцний буксирувальний трос, знак вимушеної зупинки тощо

  – підключення асистанс-сервісу – можливість отримати допомогу на дорозі в режимі 24/7. Чудова та актуальна річ для тих, хто подорожує за кордоном.

  В іншому ж ціни такі ж, як на прокат авто в Києві чи оренду авто у Львові: все залежить від класу авто і терміну оренди. Чим більший період прокату, тим добова ціна дешевше. Наприклад, прокат авто бізнес-класу на 10 діб і більше коштуватиме в середньому $45/доба.

  Автопарк в 7Cars дуже великий і в кожному класі від економ до преміум є що вибрати.

  Карта подорожей 7CarsТаким чином, ціна прокату авто з виїздом в Польщу або іншу країну ЄС не дуже відрізняється від оренди по Україні.

  УМОВИ ОРЕНДИ

  Водій, який хоче орендувати автомобіль з можливістю виїзду за кордон, повинен мати стаж водіння від п’яти років і бути не молодше 25-ти.

  Існує обмеження по пробігу на добу – 350 км. Якщо сумарно ви накатали більше, то за додаткові кілометри передбачена доплата.

  В цілому умови прокату авто з виїздом до Європи не дуже відрізняються від стандартних загальноєвропейських і навіть українських. Водій повинен дотримуватися правил дорожнього руху, не управляти прокатним авто в стані сп’яніння. Салон машини повинен бути чистим (палити в ньому, наприклад, заборонено) – всі ці правила нескладні і є стандартними для всіх серйозних прокатних фірм.

  Все прописано до дрібниць в договорі на прокат авто – співробітники 7Cars завжди роз’яснять нюанси, попередять і підкажуть. У нас практично не буває ситуацій, коли клієнт при поверненні машини говорить «а я не знав про цю умову». Все прозоро з самого початку – адже це репутація.

  Про 7CARS

  Компанія на ринку п’ять років і в непрості для економіки часи не просто втрималася на плаву, а й розвинулася до серйозного гравця на ринку автооренди.

  Працюємо за європейськими стандартами і практично ними керуємось. З нами – надійно, зручно і комфортно.

  Якщо вас цікавить прокат авто з виїздом за кордон, ви можете скористатися орендою авто у Львові або в столиці – як вам зручніше. Є варіанти прокату авто без водія і з ним.

  Замовляйте і нехай ваша закордонна подорож буде приємною та продуктивною – а про мобільність і зручність подбаємо ми!


  Залишити відповідь